Exempla

2017. Németh Zsófia
Szekeres Cintia
Gallina Csenge Réka
Gillányi Gréta
Daday Bence
Oláh Alex
Szenczi Alexa
Tóth Gréta
Bibós diákokért

2016. Miklósi Mihály
Az év érettségizője

bibo-istvan-logo

BIBÓ ISTVÁN GIMNÁZIUM

Az év érettségizője

Díj az érettségi vizsgán legmagasabb százalékot elért diáknak.

év

kitüntetett

2008.

Péczka Tímea

2009.

Diósi Beáta

2010.

Balogh Anna

2011.

Vásári Zoltán

2012.

Tusori Tibor

2013.

Bogáromi Zoltán

2014.

Polgár Judit

2015.

Bogáromi Dávid

Bibós iskolapélda

bibo-istvan-logo

BIBÓ ISTVÁN GIMNÁZIUM

Bibós iskolapélda

Díj egykori diákjainknak gyermekük bibós ballagásán.

2001–2002.

12.

diák

szülő

Simon Judit

1965

Simon Gábor

Kunszeri Anna

1971

Varga Margit

Rózsa Márta

1973

Németh Márta

Soós Péter

1973

Soós László

Babós Emese

1974

Babós László

Horváth Dóra

1975

Karai Éva

Péterfia Nóra

1975

Dr. Búza Márta

Szabó András

1976

Fábián Ilona

Molnár Péter

1977

Faragó Melinda

Pozsonyi Norbert

1978

Várhegyi Valéria

Király Ágnes

1979

Gusztonyi Rózsa

Pozsonyi Norbert

1981

Pozsonyi László

12. a

diák

szülő

Szabó Máté

1964

Szabó Károly

Virág Patrik

1971

Virág István László

Városi Judit

1974

Városi József

Wandraschek Márta

1974

Dr. Illés Ágnes Ilona

Schneider Mónika

1975

Tóth Ágnes

Kiss Klaudia

1977

Magyar Judit

Kothencz Ágnes

1977

Paska Erzsébet

Sipos Szabolcs

1977

Sipos János

Sipos Szabolcs

1977

Simola Katalin

Szabó Máté

1979

Vér Éva

Rasztik Anikó

1981

Horváth Éva Anikó

12.b

diák

szülő

Mezei Dávid

1961

Dr. Mezei János László

Szőry Erik

1967

Szőry János

Révész Anna

1972

Révész Rezső Imre

Peresznyák Andrea

1975

Milicz Irén

Filus Emese

1976

Imre Ágota Irén

Papdi Violetta

1976

Papdi József János

Tóth Tamás

1976

Dr. Mező Ágota Anna

Vancsura Rita

1976

Dr. Bilekov Éva

Vass Roland

1978

Bodor Ágnes

Laskovics András

1979

Terzics Edit

Laskovics Árpád

1979

Terzics Edit

Haász Dorottya

1981

Szabó-Batancs Judit

Meggyesi Alíz

1981

Pap Marianna

2002–2003.

12. a

diák

szülő

Ádám Anikó

1975

Lukács Erzsébet

Agócs Erika

1978

Szegedi Erika

Bakaity Vajk

1980

Szőke Anikó

Bakaity Vajk

1972

Bakaity István

Balogh Ágota Ildikó

1978

Pozsonyi Ildikó

Bíró Gergő

1976

Kovács Ildikó Terézia

Bódi Renáta

1982

Kakuk Magdolna

Bozsó Krisztina

1984

Sörös Aranka

Czompó Szilvia

1974

Csányi Cecília

Faldum Nóra

1978

Faldum Tibor

Hegedűs Anita

1980

Sörös Ilona

Horváth Tímea

1978

Somogyi Ilona

Kardos Csilla

1981

Krutilla Ildikó

Köves Péter

1976

Dubecz Etelka

Lackó Linda

1979

Zadravecz Mária

Pozsonyi Dániel

1975

Jámbrik Zsuzsanna

Simon Atilla József

1975

Lakos Julianna

Szalai Ágnes

1986

Horváth Angéla

Szalai Ágnes

1976

Szalai István

Szlovák Anikó

1977

Szlovák István

12. b

diák

szülő

Biró Hajnalka

1977

Windecker Éva

Csordás Krisztina Eszter

1974

Hirth Éva

Dulai Dávid

Fenyvesi Tünde

Dinnyés Cecília és László

1974

Bárány Cecília

Jéga-Szabó Judit

1977

Kövesi Anikó

Józsi Klára Ildikó

1974

Gyurcsik Klára

Koligyer Anett

1979

Rádi Ágnes

Mészáros Márta

1970

Mészáros Imre

Pelikán Réka

1976

Bednárik Éva

Pelikán Réka

1976

Pelikán Sándor

Szőrfi Andrea

1979

Péczka Judit

12. c

diák

szülő

Börcsök Noémi

1975

Zöldhegyi Zsuzsanna

Horváth Laura

1978

Tari Ibolya

Klam László

1981

Fazekas Melinda

Kovács László Tamás

1979

Bartus Margit

Kovács László Tamás

1976

Kovács László

László Tünde

1975

Hunyadi Irén

Németh László

1964

Németh László

Nyerges Marietta

1979

Földi Erzsébet

Perjési Nándor

1972

Vörös Gizella

Péter-Szabó Éva

1977

Kocsis Terézia

Pintér Zsuzsanna

1978

Varga Zsuzsanna

Sejben Tamás

1976

Honti Judit

Végső Anita

1980

Dám Erika

12.

diák

szülő

Fülöp Miklós

 

Ábrahám Irén

Opóczki Sándor

1979

Pesti Irén

Pap Veronika

1979

Rozsinszki Irén

Pásztói Péter

1974

Orbán Zsuzsanna

Prohászka Szilvia

1976

Prohászka Attila

Soós Gábor

1974

Soós László

Wágner Adrienn

 

Laskai Ildikó

2003–2004.

12. a

diák

szülő

Baranyai Judit

1971

Baranyai Tamás

Baranyi Gabriella

1977

Jávorszki Erzsébet

Nagy Norbert

1980

Gusztos Éva

Nagy Norbert

1986

Nagy Attila

Nagyapáti Csaba

1979

Dékány Éva

Nagyapáti Csaba

1978

Nagyapáti Jenő Tibor

Szvetnyik Bence

1981

Perity Éva

Zsikla Judit

1975

Szarka Judit

12. b

diák

szülő

Gurzó Eszter

1981

Galántai Gizella

Horváth Nóra

1983

Halász Mária

Komlós Gyöngyi

1983

Mikus Gyöngyi

Korbely Anita

1980

Szalai Julianna

Kovács Anita

1972

Kovács Sándor

Kovács Éva

1974

Kovács Imre

Lekrinszki Lilla

1983

Szűcs Ildikó

Lekrinszki Lilla

1972

Lekrinszki Zoltán

Molnár Petra

1977

Faragó Melinda

Nyilas Viktória

1973

Balogh Etelka

Simon Gábor

1965

Simon Gábor

Szalai Ágnes

1980

Szalai Péter

Vili Nóra

1972

Vili Gábor

12. c

diák

szülő

Czombos Tamás

1973

Borbás Sarolta

Hegyesi Adrienn

1982

Király Klára

Kanyik Árpád

1966

Pap Éva

Kövecses Mariann

1977

Kardos Zsuzsanna

Kövecses mariann

1975

Kövecses Pál

Modok Bernadett

1981

Csuka Ibolya

Tápai Szabina

1984

Tápai Tibor

Tóth Katalin

1977

Vida Margit

Juhász László

1971

Kövi Erzsébet Mária

12.

diák

szülő

Babós Tünde

1974

Babós László

Bordás Bianka

1975

Vladár Éva

Bordás Bianka

1983

Bordás Zoltán

Cornea Vera

1978

Csordás Erika

Nagy Eszter

1978

Míg Rozália

Nagy Eszter

1978

Nagy László

Schiszler Magdolna

1983

Kugelman Magdolna

Szalai Albin

1973

Szalai István

Tarjányi Andor

1981

Matajsz Anikó

Tarjányi Andor

1979

Tarjányi Tivadar

Tóth Vivien

1977

Fekete Gyöngyi

Vass Ivett

1978

Bodor Ágnes

Vécsei Tímea

1970

Gáspár Mária

Virág Péter

1981

Kocsis Éva

2004–2005.

12. a

diák

szülő

Béleczki Nikolett

1983

Gyurik Katalin

Bor Dávid Norbert

1978

Bor Norbert

Bor Dávid Norbert

1978

Gurály Gabriella

Font Sára

1979

Font Sándor

Font Sára

1981

Fehér Ildikó

Kocsis Olivér

1974

Kocsis László

Kovács Tamás

1984

Kovács Attila

Kovács Tamás

1984

Bodicsi Erzsébet

Kozsuch Réka

1976

Opóczki Gizella

Marton Gábor Zotlán

1976

Fülöp Viktória

Zsikla Zoltán

1974

Sipos Irén

12. b

diák

szülő

Galántai Renáta

1985

Kévés Anita

Hunyadi László

1979

Pintér Julianna

Jakab Zoltán

1972

Munkácsi Zsuzsa

Kovács Angéla Fernanda

1988

Bódi Angéla

Mester Noémi

1980

Herczeg Erika

Mikó Éva

1986

Molnár Éva

Paprika Dóra Edit

1978

Miklós – Illés Edit

Paprika Dóra Edit

1978

Paprika László

Rencsár Emese

1979

Kocsis Ildikó

Vancsura Vera

1976

Bilekov Éva

Vastag Judit

1970

Tandari Erzsébet

12. c

diák

szülő

Árki Kitti

1978

Szénási Éva

Kellner Péter

1974

Simon Mária

Kókai István

1983

Stenczel Margit

Lunger Krisztina

1979

Lunger Zoltán

Szabó Erika

1982

Vágó Erzsébet

12.

diák

szülő

Himmer Veronika

1978

Hajdú Zsuzsanna

Kis Lotti

1978

Rózsahegyi Ildikó

Krammer Edina

1981

Tandari Éva

Mészáros Diána

1983

Szűcs Ildikó Mária

Nagy Dávid

1976

Kardos Erzsébet

Pozsonyi Eszter

1975

Jámbrik Zsuzsanna

Szabó Dávid

1974

Szabó Pál

Tápai Andrea

1984

Tápai Tibor

Tóth Mariann

1974

Kocsis Edit

Tuska Pál

1981

Szabó Klára

2005–2006.

12. a

diák

szülő

Csáki Attila

 

Elő Erzsébet

Csóti Gergely

 

Lajkó Ágnes

Faldum Tamás

 

Faldum Tibor

Oszlánczi Mónika

 

Karip Erzsébet

Sutyinszki Péter

 

Sutyinszki János

Sutyinszki Péter

 

Pöppl Mária

Tar Tamás

 

Keresztúri Erzsébet Gizella

Váradi Dániel

 

Váradi István

Váradi Dániel

 

Grósz Éva

12. b

diák

szülő

Ádám Zsuzsa Ilona

Illés Ágnes

Biró Csilla

Windecker Éva

Csengeri Eszter

Munkácsi Matild

Dudás Dorottya

Kutasi Klára

Feketű Norbert Tibor

Feketű Tibor

Németh Lilla

Németh Ferenc

Németh Lilla

Szőke Tünde

Nyerges Anita

Földi Erzsébet

Szalai Szilvia

 

Szalai László

Sziládi Orsolya

 

Tóth Éva Katalin

12. c

diák

szülő

Cserkó Máté

Cserkó Jenő

Lakatos Réka

Hachbold Éva

Opóczki Ágnes

Pesti Irén

Varga István

Kőrösi Zsuzsanna

12.

diák

szülő

Barta Janka

Barta Attila

Barta Janka

Várkövi Katalin Anna

Berzátzy Lili

Berzátzy László

Frei Norbert

Kókai Ildikó

Hegyesi Diána

Király Erika

Illés Éva

Pándi Erzsébet

Kern Dóra

 

Temerini Edit

Krivai Márta

Zsolnai Éva

Lakos Bálint

Lakos István

Lakos Bálint

 

Puskás Ilona

Petrovics Ildikó

 

Ruman Márta

Pilharz Andrea

 

Bánóczki Ilona

Rádi Renáta

 

Juhász Éva

Szemerédi Attila

 

Gömböcz Mariann

Udvari János

 

Udvari János

Udvari János

 

Kispéter Nóra

Vili Ágota

 

Vili Gábor

2006–2007.

12. a

diák

szülő

Bárány Dániel

1982

Bárány Zsuzsanna

Dániel Dalma

1979

Faragó Jolán

Juhász Péter

1979

Czinkóczi Éva

Kalmár Gábor

1969

Győri Zsuzsanna

Kovács Jenő

19??

Tóth Marianna

Kovács Péter

1984

Bodicsi Erzsébet

Kovács Péter

1984

Kovács Attila

Péterfia Réka

1975

Búza Márta

Szakács Ágnes

1977

Szakács József

Szakács Ágnes

1977

Csiba Zsuzsanna

Tihor Andor

1972

Tihor László

12. b

diák

szülő

Agócs Nándor

1978

Szegedi Erika

Csehó-Kovács László

1986

Tóbiás Edit

Gál Eleonóra

1977

Lakos Ildikó

Halász Péter

1982

Korda Magdolna

Kapus Zsófia

1978

Kurucsai Márta

Kucsó Krisztina

1984

Rasztik Rita

Kucsó Krsiztina

1984

Kucsó István

Weis Dóra

1983

Puskás Ágnes

12. c

diák

szülő

Balogh Emese

1981

Gál Judit

Balogh Emese

1981

Balogh Zoltán

Dudás Kata

1980

Gyovai Erika

Földes Krisztina

1985

Faddi Zsuzsanna Márta

Kókai Rita

1983

Stenczel Margit

Rácz-Fodor Ágota

1976

Vörös Piroska

Szabadi Csaba

1972

Farkas Éva

12.

diák

szülő

Bakró-Nagy Andrea

1978

Vattai Katalin

Bakró-Nagy Andrea

1992

Bakró-Nagy Lajos

Barcsik Hajnalka

1979

Vörös Mária

Becher Hajnalka

1984

Bíró Ilona

Flaisz Dóra

1980

Flaisz János

Gyöngyi Gábor

1987

Csuka Anikó

Hegyesi Szabina

1982

Király Klára

Hornyák Judit

1975

Sztanyik Magdolna

Horváth Lilla

1977

Horváth László

Martonosi Krisztina

1973

Hunyadi Judit

Nagy Zsófia

1978

Míg Rozália

Nagy Zsófia

1978

Nagy László

Somogyi Márta

1974

Farkas Márta Ildikó

Somogyi Márta

1974

Somogyi Sándor

Sőrés Péter Márk

1980

Csonka Magdolna

Szabados Ágnes

1983

Csizmás Ágnes

Törőcsik Laura

1980

Salac Erzsébet

Török Dávid

1983

Kévés Éva

Török Dávid

1982

Török Csaba

Wágner Szabolcs

1977

Laskai Ildikó Terézia

Zsigmond Nikolett

1978

Zsigmond Károly

2007–2008.

12. a

diák

szülő

Figura Bálint

1981

Bussay Zsuzsanna

Kozma Károly

1986

Gyevi Lotti Erzsébet

Malustyik Mónika

1984

Deák Anita

Molnár Dávid

1980

Kurgyis Rita

Rapavi Réka

1978

Veverka Margit Anna

Rapavi Réka

1977

Rapavi Róbert

Török Éva

1983

Kévés Éva

Török Éva

1982

Török Csaba

Vékony Lilla

1984

Füzér Anita

12. b

diák

szülő

Földes Bettina

1985

Faddi Zsuzsanna Márta

Font Orsolya

1981

Fehér Ildikó

Font Orsolya

1979

Font Sándor

Kiss Krisztina

1976

Halász Éva Erzsébet

Kovács Bianka

1985

Lovászi Éva

Kupa Klaudia Rita

2000

Fekete Rita Gabriella

Liska Alexandra

1987

Haszilló Ildikó

Rácz Lilla

1979

Sebestyén Julianna

Rasztik Hajnalka

1980

Rasztik István

Szakál Anna

1977

Szakál Aurél

Szerencsé Adél

1979

Antal Anna

Varga Tünde

1979

Nagy-Kálózi Mária Éva

12. c

diák

szülő

Bozóki Dominika

1980

Molnár Zita

Mészáros Kriszta

1970

Dr. Mészáros Imre

Mészáros Imre

1970

Dr. Mészáros Imre

Nagy Alexandra

1978

Lendér Julianna

Szarka Roland

1984

Marosi Ágnes

Váradi Dániel

1983

Harczi Ildikó

Vőneki Vanda

1984

Barabás Anita

12.

diák

szülő

Csehó-Kovács Ferenc

1985

Kőrösi Erika

Csordás Barabara

1983

Dömötör Valéria Ágnes

Gurzó Klára

1981

Galántai Gizella

Halász Adrienn

1979

Halász György

Hegyesi László

1985

Király Erika

Horváth Nóra

1981

Kárász Rozália

Horváth Zsolt

1987

Gyuris Angelika

Jagodics Tímea

1982

Bodicsi Magdolna

Jósa Renáta

1982

Mackó Éva

Nagy Boglárka

1982

Makay Mónika

Nagy Boglárka

1982

Nagy Ernő

Péczka Szilvia

1980

Péczka Ferenc

Péczka Tímea

1980

Péczka Ferenc

Péter Lili

1985

Szalai Márta

Schiszler Kinga

1983

Kugelman Magdolna

Szemerédi Szandra

1984

Gömböcz Mariann

Torma Izabella

1982

Torma László

2008–2009.

12. a

diák

szülő

Acsai-Varga Klaudia

Míg Teréz

Barna Zita

Barna Ferenc

Dózsa Ákos

 

Retek Erika

Dózsa Ákos

 

Dózsa György

Fogl Amanda

 

Fogl József János

Gorácz Ákos Zoltán

 

Mucsi Erzsébet Judit

Katona Dániel

 

Kelemen Emese

Katona Dániel

 

Katona Miklós

Mátyus Bálint

 

Vancsik Erzsébet

Narancsik Zoltán Árpád

 

Narancsik Árpád Károly

Németh Andor

 

Lehoczki Edit

Paprika Donát

 

Miklós-Illés Edit

Paprika Donát

 

Paprika László

Péterfia Gyöngyi

 

Búza Márta

Szarka Adrienn

 

Marosi Ágnes

Tóth Ákos László

 

Turcsány Szilvia

Tóth Sarolta

 

Tóth Kálmán

Zsigmond Zsaklin

 

Zsigmond Sándor

12. b

diák

szülő

Gréczy Lili

Kis-Illés Erika

Knódel Anita

 

Völgyesvári Erzsébet

Kőszegi Judit

 

Marosi Judit

Lorencz Dalma

 

Siha Márta

Lorencz Dalma

 

Lorencz György

Martinov Ádám

 

Somfeleán Éva

Martinov Ádám

 

Martinov Tibor

Mester Sándor

 

Mester Sándor

Oláh Ivett

 

Marosi Judit

Szemerédi Éva

 

Huczek Éva

12. c

diák

szülő

Balta Rebeka

Hirsch Andrea

Franczia Zsombor

 

Franczia Imre

Lengyel Tibor

 

Csáki Katalin

Markó Lilian

 

Lakatos Erzsébet

Rékasi Ramóna

 

Szalma Mariann

Rózsa Anita

 

Rákóczi Annamária Anita

Városi Tamás

 

Városi József

12.

diák

szülő

Baranek Nóra

Váradi Ilona

Darányi Lili

 

Zsigmond Márta

Flaisz János

 

Flaisz János

Gáspár Gréta

 

Szabó Edina

Geri Anett

 

Nemes Ilona

Krammer Szandra

 

Tandari Éva

Kránicz Lilla

 

Böröcz Éva

Lendér Evelin

 

Szabó Gabriella

Nacsa Júlia

 

Nacsa Tibor

Papp Mariann

 

Fábrik Erzsébet

Szilágyi Tamás

 

Prekop Márta

Szilágyi Tamás

 

Szilágyi Róbert

Tarjányi Lilla

 

Matajsz Anikó

Tarjányi Lilla

 

Tarjányi Tivadar

2009–2010.

12. a

diák

szülő

Babud Tamás

1985

Babud Jenő

Babud Tamás

1987

Barabás Beáta

Dusnoki Attila

1976

Dusnoki Tibor

Dusnoki Attila

1982

Kószó Erzsébet

Erdélyi Dániel

1984

Gál Marianna

Figura Patrícia

1981

Bussay Zsuzsanna

Fülöp Viktória

1980

Sahin Éva

Hegedűs Anna

1985

Tölgyes Rita

Hegyi Péter

1985

Hegyi Lajos

Hegyi Péter

1985

Szanádi Adrien

Kiss Károly

1984

Bálint Ágnes

Németh Zoltán

1965

Németh László

Schmél Gyula

1981

Szőrfi Gyöngyi

Szalonnás Laura

1991

Roszinszki Anikó

Tóth Viktor

1987

Turcsány Szilvia

Vass Kitti

1978

Bodor Ágnes

12. b

diák

szülő

Bán Edina

1974

Dodog Aranka

Benke Tímea

1978

Mester Anikó

Czakó Erzsébet

1985

Kiss Erzsébet

Dusnoki Tibor

 

(szülei a 12. a-ban)

Hollós Zita

1983

Zsikla Judit

Makay Gábor

1980

Dr. Makay Gábor

Makay Gábor

1982

Pap Szekeres Andrea

Martinov Kitti

1979

Dr. Martinov Tibor

Martinov Kitti

1983

Somfeleán Éva

Sziráczki Gréta

1977

Benedek Margit

Szvetnyik Fanni

1979

Perity Éva

Vazorka Manuéla

1986

Szilágyi Noémi

12. c

diák

szülő

Csomor Tibor Áron

1986

Hunyadvári Ágnes

Galgóczi Ludovika

1985

Galgóczi Attila

Maglódi Hédi

1974

Maglódi László György

Tóth Gergő

1986

Almási Beáta

12.

diák

szülő

Balogh Anna

1983

Szikora Éva

Bauer Kitti

1985

Dóczi Ildikó

Gyarmati Viktor

1985

Gyarmati Zoltán

Juhász Dóra

1987

Csányi Andrea

Lajkó Norbert

1982

Lajkó Róbert

Lakatos Áron

1984

Hachbold Éva

Mészáros Andor

1983

Szűcs Ildikó

Nacsa Tibor

1982

Nacsa Tibor István

Oláh János

1982

Oláh János

Oláh János

1986

Fenyvesi Anita

Pap Kamilla

1989

Kis Hajnalka

Pintér Gergely

1974

Pintér László

Pintér Gergely

1981

Muharos Ágnes

Pozsgai Emese

1987

Losoncz Éva

Reszl Ferenc

1984

Elek Henriette

Szabó Dóra

1989

Nagy Anita

Ujfaludi Flóra

1988

Ujfaludi László Zoltán

2010–2011.

12. a

diák

szülő

Börcsök Andor

 

Ábrahám-Furus Edit

Börcsök Andor

Börcsök Zsolt

Czene Anita

1981

Szabó Katalin

Font Sándor Márk

1981

Fehér Ildikó

Font Sándor Márk

1979

Font Sándor

Galambos Nóra

1977

Szitás Zsuzsanna Katalin

Galántai Anett

1984

Tajti Gizella

Hódi Enikő

1984

Bagi Klára Edit

Kókai Dávid

1983

Stenczel Margit

Kordás Nóra

1976

Klock Katalin

Kőszegi László

1984

Marosi Judit

Kövesi Zsolt

1983

Fenyvesi Judit

Lány Ádám

1990

Vetró Ilona Ibolya

Vékony Diána

1984

Füzér Anita

12. b

diák

szülő

Bodor Zsófia

1986

Gyöngyösi Judit

Borkúti Péter

1991

Podmaniczki Dóra

Borkúti Péter

1990

Borkúti Zoltán

Eiler Nelli

1989

Hollós Ildikó

Galgóczi Dominika

1985

Galgóczi Attila

Jáksó Katalin

1975

Dehény Mária Margit

Mayer Szilvia

2009

Topolai Anikó

Palásti Zsolt Dániel

1978

Palásti Károly

Somlai Gréta

 

Somlai Zoltán

Suba Renáta

2007

Törteli Zita

Szakál Márta

1977

Szakál Aurél

12. c

diák

szülő

Bor Ádám

1978

Gurály Gabriella

Juhász Dóra

1971

Kövi Erzsébet Mária

Mészáros Dominika

1983

Szűcs Ildikó

Micic Martina

1983

Kőnig Márta Zita

Molnár Márk

1990

Deli Mónika

Nagy Bence

1982

Makay Mónika

Nagy Bence

1982

Nagy Ernő

Sejben Péter

1976

Honti Judit

Szakál Eszter

1977

Szakál Aurél

12.

diák

szülő

Benke Éva

1980

Kis Éva

Csapó Vanda

1988

Csapó Attila

Daday Tamás

1989

Daday Zsolt

Franczia Csenge

 

Kékesi Zita

Franczia Csenge

 

Franczia Imre

Gréczy Zsófia

1984

Kis-Illés Erika

Karsai Roberta

1976

Temes Erika

Kókai Adrienn

1993

Petelei Katalin

Kotró Anita

1990

Bor Andrea

Kozma Mihály

1986

Gyevi Lotti Erzsébet

Kupa Alexandra Gabriella

2000

Fekete Rita Gabriella

Oláh Máté Sándor

 

Marosi Judit Mária

Oláh Máté Sándor

 

Oláh Sándor

Radvánszki Renáta

1989

Erdélyi Erika

Reszl Árpád

1984

Elek Henriette

Sörös Dóra

1987

Bende Bernadette

Sörös Dóra

1982

Sörös Imre

2011–2012.

12. a

diák

szülő

Akkerman Tamás

1985

Kindl Éva

Galántai Flóra

1985

Kévés Anita

Hausel Bence

1983

Turcsán Valéria

Illés Gábor

1977

Pándi Erzsébet

Kereszturi Petra

1985

Rózsa Zsuzsanna

Mátyus Tamás

1985

Vancsik Erzsébet

Németh János Károly

1977

Lehoczki Edit

Pősz Attila

1980

Csorba Katalin

Schuller Máté

1986

Schuller Gábor

Szalontai Olivér

1986

Szalontai Zsolt

Ujvári Ákos

1985

Kőrösi Erzsébet

Ujvári Tamás

1985

Kőrösi Erzsébet

Vizkeleti Fruzsina

1987

Péli Viktória Laura

12. b

diák

szülő

Demeter Áron

1985

Martin Erzsébet

Galántai Nóra

1985

Kévés Anita

Gelányi Dóra

1979

Kiss Erzsébet

Katona Liza

1981

Kelemen Emese

Katona Liza

1981

Dr. Katona Miklós

Kucsó Dóra

1984

Rasztik Rita

Kucsó Dóra

1982

Kucsó István

Mester Ágnes

1975

Mester Sándor

Sütő Krisztina

1983

Mohos Anita Terézia

Sütő Krisztina

1987

Sütő Zoltán

Szűcs Ivett

1989

Martin Erika

Szűcs Liza

1984

Szűcs János Dezső

12. c

diák

szülő

Kristóf Zsófia Andrea

1979

Galambos Erzsébet

Rózsa Enikő

1984

Rákóczi Annamária Anita

Szőke Szilveszter

1984

Németh Mónika

Tallós Réka

1988

Kiss Rita

Tallós Réka

1984

Dr. Tallós Bálint

Váradi Gergő

1983

Harczi Ildikó

Vazorka Mirella

1987

Szilágyi Noémi

12.

diák

szülő

Kovács Orsolya

1985

Pintér Sarolta

Nehéz Nikoletta

1989

Flórián Cecília

Szabó Sándor

1981

Csendes Erzsébet

Szabó Sándor

1981

Szabó József

Váradi Krisztina

1998

Kispál Edit

Váradi Krisztina

1982

Váradi István

Zsigmond Olivér

 

Zsigmond Sándor

2012-2013.

12. a

diák

szülő

Benke László

1978

Mester Anikó

Bogáromi Zoltán

1986

Hirsch Márta

Hegedűs Ákos Márk

 

Tölgyes Rita

Kis Adrián Benjámin

 

Légrády Tünde

Ledényi Vivien

1991

Vágó Mária

Mihók Patrik

 

Mihók Péter

Mihók Patrik

 

Rácz Renáta

Nyakó Brigitta

1982

Mondi Ildikó

Rapcsák Péter

1985

Rapcsák Csaba

Torma Gábor

1981

Torma József

Vincze Ádám

 

Vincze István

Vincze Ádám

 

Darányi Andrea

12. b

diák

szülő

Ádám Nikolett

1986

Brecska Mária

Böszörményi Lotti

1986

Veverka Márta

Rádi Laura

1981

Juhász Éva

Tóth László

1988

Balla Csilla

Weinhardt Szilvia

1988

Szeitz Szilvia Júlia

12. c

diák

szülő

Balogh Zoltán

1981

Balogh Zoltán

Balogh Zoltán

1981

Gál Judit

Gyarmati Kinga

1985

Gyarmati Zoltán

Gyarmati Vivien

1985

Gyarmati Zoltán

Kis-Illés Karina

1990

Botos Nikolett

Kőrösi Dóra

1972

Kőrösi István

Lendér Anita

1986

Szabó Gabriella

Makay Zsolt

1980

Makay Gábor

Makay Zsolt

1982

Pap-Szekeres Andrea

Mondovics Aida

1978

Juhász Márta

12.

diák

szülő

Dózsa Ádám

1983

Dózsa György

Dózsa Ádám

1987

Retek Erika

Egyed-Izsák Katalin

1985

Szabó Katalin

Fődi Krisztina

1984

Szabó Klára Anikó

Herczeg Dóra Zita

1973

Szerényi Zsófia

Horváth Géza

1983

Mongyi Marianna

Kolozsvári László

1981

Kolozsvári László

Martin Fanny

1988

Cseh Anikó Zsuzsanna

Paprika Sándor

1986

Paprika Sándor

Péterfia Judit

1975

Búza Márta

Rékasi Szabolcs

1980

Szalma Marianna

Vadkerti-Tóth Nikolett

1990

Torma Edit

2013-2014.

12.a

diák

szülő

Bánóczki Rebeka

1992

Szatmári Zsuzsanna

KissKrisztián Máté

1985

Kiss Zoltán

Kövesi Róbert

1983

Fenyvesi Judit

Lakos Dénes

1982

Figura Ildikó

Nagyapáti Flóra

1976

Dékány Éva

1975

Nagyapáti Jenő Tibor

Vass Vanda

1989

Pataki Elvira

Widner Dóra

1987

Fenyvesi Bernadett

Nagy-Tóth András

1987

Vilonya Zsuzsanna Éva

Tóth Gábor

1980

Tóth István Gábor

12.b

diák

szülő

Barna Bence

1985

Barna Ferenc

Németh Regina

1987

Király Bernadette

Baka Beáta

1984

Csontos Edit

Szűcs Vivien

1989

Martin Erika

Májer Zsanett

1979

Hachbold Zsuzsanna

Horváth Máté

1981

Horváth Árpád Miklós

Nótári Zsolt

1987

Krémer Zita

1992

Nótári Zsolt

Racsmány Ádám

1987

Racsmány Attila

Szabadi Tamás

1984

Ádám Zsuzsanna

12.c

diák

szülő

Németh Nóra

1977

Lehoczki Edit

Tóth Júlia

1988

Lenhardt Ágnes

Gáspár Viktor

1980

Dr. Szabó Edina

Orbán Viktor

1985

Horváth Ágnes

Rétfalvi József

1991

Borbényi Tünde Mária

Simola Diána

1983

Szabó Ildikó

Szőke Szilvia

1984

Németh Mónika

12.

diák

szülő

Sallay Laura

1989

Nógrádi Annamária

1985

Dr. Sallay Sándor

Farkas Dominika

1997

Gyetvai Erika

Kovács Donát

1984

Bodicsi Erzsébet

1984

Kovács Attila

Erdélyi Dávid

1990

Kovács Renáta

1990

Erdélyi Zoltán

Fűzér Flóra

1988

Varró Éva

Pintér Petra

 

Pintér Miklós

Schindler Regina

1985

dr. Schindler Árpád

Kovács Kincső

1990

Kövecs Anett

Lengyel Ádám

1985

Szöllős Erika

Gregó Dániel

 

Kuminka Edit

 

Dr. Gregó Sándor

Juhász János Dániel

1991

Mónus Mónika

Tóth Tamás

1987

Piszmann Erika

1984

Tóth István

Péczka Nikolett

1980

Péczka Ferenc

Börcsök Ádám

1987

Ábrahám Furus Edit

1986

Börcsök Zsolt

Lajkó Liza

1982

Lajkó Róbert

2014-2015.

12. a

diák

 

szülő

Kovács Andrea

1979

Bartus Margit Irén

Babud Lia Erika

1981

Szűcs Erika Katalin

Kristóf Miklós

1990

Pokornics Andrea

Csontos Gábor

1986

Nagy Andrea Erika

Szirácki Tamás

1982

Tegzes Zsuzsanna

Szalonnás Bálint

1991

Roszinszki Anikó

Szalonnás Dániel

1991

Roszinszki Anikó

Gregus Sándor

1989

Tóbiás Marianna

Eiler Máté

1989

Hollós Ildikó

Narancsik Norbert Ádám

1977

Narancsik Árpád Károly

Bihari-Nagy Barbara

1984

Bihari-Nagy László

Babud Bence

1977

Deák Ildikó

Bogáromi Dávid

1986

Dr. Hirsch Márta

Halla Eszter

1982

Zag Judit

1982

Halla Zoltán

Balogh Andrea

1978

Pozsonyi Ildikó

12. b

diák

 

szülő

Bibók Benjamin

1986

Szegedi Éva

Takács Emőke

1978

Bajusz Emőke Tünde

1983

Takács Tibor

Szabó Cintia

1991

Paska Piroska

Balázs-Piri Kata

1977

Rezes Gizella

Kocsis Fruzsina

1982

Solti Gabriella

Lenhardt Lívia

1982

Monda Margit

1982

Lenhardt Tibor

12. c

diák

 

szülő

Knódel Petra

1979

Völgyesvári Erzsébet

Lorencz György

1982

Siha Márta

1973

Dr. Lorencz György

2015-2016.

12. a

diák

szülő

Gál Luca

Gál Péter

Mátyus András

Tumbász Gabriella Adrien

Mátyus Zoltán

Németh Emese

Rákóczi Márta

Rávai Bettina

Kalmár Zsuzsanna

Sebők Attila

Sebők Attila József

Somogyi Dávid

 

Dobos Éva

Torma Bence

Torma József

12. b

diák

 szülő

Bényi Dorina

Mag Márta

Daday Zita

Daday Zsolt

Kiss Luca Ágnes

Bálint Ágnes

Miklai Ágnes

Török Ágnes

Pente Judit

Sándor Ildikó

Weis Ádám

Puskás Ágnes

12. c

diák

szülő

Boródi Kristóf

Gazsó Erzsébet

Erhardt Bálint

Németh Györgyi

Kévés Dóra

Kévés János

Kristóf Janka

Pokornics Andrea

Nagy Czirok Dóra

Barina Anikó

Oláh Alexandra Tölgyesi Ildikó
Szilágyi Viktória Szabó Krisztina
Vajkó Sándor Doszpod Edit
Zsikla Zoltán Földi Ágnes

12.

diák

szülő

Baksai Vivien Dalma

Horváth Eszter

Hegyi Noémi

Fakas Adrienn

Kolozsvári Boglárka

Kolozsvári László

Kovács Viktória

Kovács Sándor

Papp Roland

Garas Matild Judit

Rapavi Rebeka

Rapavi Róbert

Tassi Eszter

Tassi Attila

Hegyesi Zita

Tóka Borbála

Zseni Margit

Tóth Szilárd

Szatmári Szilvia Dalma

Váradi Mónika

Kispál Edit

Váradi István

Virág Ádám

Kocsis Éva

2016-2017.

12. a

diák

szülő

Erdélyi Dániel

Kotroczó Anikó 

Fejes Csongor 

Kókai Judit Magdolna 

 Kovács Tamás

Szűcs Nagy Veronika 

 Szűcs Alexa

Mosonyi Ágnes 

Tarkó Viktor 

Keló Szilvia 

Zsikla Dániel 

Földi Ágnes 

12. b

diák

 szülő

Ács-Kovács Réka 

Balázs-Piri Vajk
(gondviselőjük)

Ács-Kovács Milán

Gál Ramóna

Gyevi Andrea 

Tóth-Baranyi Sándor

Tóth-Baranyi Sándor 

Volford Ákos

Volford László 

 Zelei Dafné Zita

Rébék Andrea 

12.

diák

szülő

Balog Anna

Faddi Helga

Börcsök Bálint 

 Ábrahám Furus Edit

Börcsök Zsolt

 Jagodics Bendegúz

 Dusnoki Mónika

 Kovács Bianka

Tóth Marianna

Lekrinszki Ádám Norbert

Tóth Éva Mária

Lekrinszki Norbert

Lengyel Gergő

Szöllős Erika

Oláh Alex

Fenyvesi Anita

Oláh János

Tóth Ákos

Piszman Erika

Tóth István

Tóth Gréta

Szolláth Mariann

Török Ambrus

Visnyei Ágnes Zsuzsanna

Török András Levente

Varga Petra

Király Edina

Diákok diákokért

bibo-istvan-logo

BIBÓ ISTVÁN GIMNÁZIUM

Diákok diákokért

A diákönkormányzat díja.

év

kitüntetett

2009.

Kovács Zsófia

2010.

Csomor Tibor Áron

2011.

Nánai Eszter

2012.

Plander Máté

2013.

Kiss Enikő

2014.

Erdélyi Dávid

2015.

Polgár Gabriella

2016.

Borbás Zoltán

2017.

Jagodics Bendegúz
Az év közösségi diákja

bibo-istvan-logo

BIBÓ ISTVÁN GIMNÁZIUM

Az év közösségi diákja

év

kitüntetett

2014.

Erdélyi Dávid

2015.

Szécsi Krisztián

2016.

Nagy Emese

2017.

Bárány Olivér
Dr. Szabó Miklós-díj

bibo-istvan-logo

BIBÓ ISTVÁN GIMNÁZIUM

Dr. Szabó Miklós-díj

Díj a társadalomtudományban elért eredményekért.

év

kitüntetett

1997.

Veszelszki Ágnes

1998.

Híz Henriett

1999.

Poór Csaba

2000.

Jakus Zita

2001.

Tóth Vivien

2002.

Tóth Katalin

2003.

Kuluncsich Eszter

2004.

Csontos Tímea

2005.

Szabó Barbara

2006.

Tönges Anna Júlia

2007.

Mészáros Katalin

2008.

Mészáros Katalin

2009.

Krammer Szandra

2010.

Benke Tímea

2011.

Nehéz Nikoletta

2012.

Hunyadi Sándor

2013.

Gozdán Dóra

2014.

Kovács Viktória

2015.

Kovács Viktória

2016.

Kubus Kíra

2017.

Nagyapáti Anna Panna

Ember–természet 2000

bibo-istvan-logo

BIBÓ ISTVÁN GIMNÁZIUM

Ember–természet 2000

Az ember-természet-sport munkaközösség díja.

év

kitüntetett

2000.

Molnár Eszter

2001.

Varga Ádám

2002.

Gubik Gabriella

2004.

Sőrés Péter

2005.

Hurton Zsuzsa

2006.

Tar Tamás

2007.

Fejes Csaba

2008.

Diósi Beáta

2013.

Seres Bianka

2014.

Endre Klaudia

2015.

Endre Klaudia

Gloria scholae

bibo-istvan-logo

BIBÓ ISTVÁN GIMNÁZIUM

Gloria scholae

Az iskolaszék díja a tehetségek elismerésére.

év

kitüntetett

1996.

Kádár Anett

Koltai Éva

Annus Norbert

1997.

Szomora Zsolt

Juhász Edina

Czombos Gábor

1998.

Deák Zoltán

Molnár Eszter

Veszelszki Ágnes

Steimetz Judit

Engi Csaba

1999.

Baunoch Magdolna

Erdélyi Róbert

Korsós Ágnes

2000.

Poór Csaba

Papp Orsolya

2001.

Szlovák Tamás

Kunszeri Anna

Soós Péter

Baksa Nikolett

Engi Csaba

Valler Ferenc

2002.

Bús Katalin

Hanga Darinka

Varga Ádám

2003.

Wágner Adrienn

Soós Gábor

2004.

Gál Norbert

Kuluncsich Eszter

Kovács Anita

Juhász László

Weimert Mónika

Illés Éva

Hurton Zsuzsa

2005.

Paprika Dóra

Illés Éva

Mester Noémi

Tar Tamás

2006.

Csontos Tímea

Podobni Katalin

Gubik Imre

Pandur Krisztina

Fejes Csaba

2007.

Tokodi Zsófia

Bakó István

Horváth Lilla

Szikora Melinda

2008.

Gottschall Eszter

Bajsz Máté

Tönges Anna Júlia

Fejes Csaba

Farkas Anikó

2009.

Szilágyi Tamás

Fogl Amanda

Szarka Adrienn

Tóth Sarolta

Kovács Zsófia

Petróczky Henrietta

2010.

Fazekas Nóra

Csomor Tibor Áron

Zsigmond Olivér

Babenyecz Csilla

Tasnádi Ádám

Tóth B. Tamara

Váradi Krisztina

2011.

Zsigmond Olivér

Bodor Zsófia

Símity Milán

Szőke Anna

2012.

Bogáromi Dávid

Czikkely Anna

Katona Liza

Madarász Lilla

Szőke Anna

Váradi Krisztina

2013.

Fődi Krisztina

Szűcs-Nagy Dorina

Kiss Szabolcs

Torma Gábor

Czikkely Anna

Fehérvári Csenge

2014.

Schindler Regina

Tóth Tamás

Bogáromi Dávid

Szabadi Beatrice

2015.

Bogáromi Dávid

Takács Emőke

Lázár Bence

Kovács Viktória

Sulyok Emma

2016.

Torma Bence

Rávai Bettina
Liliom Alexandra
Mátyus András
Ifkovics Zorán
Mátó Gergő
2017. Fodor Zsolt
Kovács Ágnes
Tóth Ákos
Tóth Mirtill
Jó tanuló, jó sportoló

bibo-istvan-logo

BIBÓ ISTVÁN GIMNÁZIUM

Jó tanuló, jó sportoló

Országos sportdíj.

év

kitüntetett

1996.

Nagy Ágnes

1997.

Nagy Ágnes

1998.

Korsós Ágnes

Pilhoffer Elemér

1999.

Szipán Gabriella

2000.

Baksa Katalin

Csengeri Anikó

2005.

Tuska Pál

2006.

Tuska Pál

2011.

Váradi Krisztina

2013.

Váradi Krisztina

2014.

 

Fodor Zsófia

Vas Luca

2015.

Szilvási Gréta

Vas Luca

2016. Szilvási Gréta
Juhász Adél
Vas Luca
2017.

Vas Luca

Pikó-díj

bibo-istvan-logo

BIBÓ ISTVÁN GIMNÁZIUM

Pikó-díj

Díj a Bibó Kupáért tevékenykedők elismerésére.

év

kitüntetett

2017.

Gurály Attila

Horváth Istvánné

Katkó Andrea 

Lajkó Róbert

dr. Mezei Jánosné Sörös Éva

 

év

kitüntetett

2012.

Péter József

Schmauder Antalné

Dr. Törökné Kuklis Edit

Thumbnail image

év

kitüntetett

1996.

dr. Mezei János

Paczolay Gyuláné

Szabó Károly

Pintér András

Sete Vilmos

Savanya Ferenc

Pro ingenio

bibo-istvan-logo

BIBÓ ISTVÁN GIMNÁZIUM

Pro ingenio

A szülői közösség díját azok a diákok kapják, akik mindvégig kitűnő eredményt értek el.

tanév

diák

osztály

1990–1991.

Böcz Gabriella

IV. A

Vásárhelyi Márta

IV. A

Zsuppán Zsuzsanna

IV. A

tanév

diák

osztály

1991–1992.

Antal Márta

IV. B

tanév

diák

osztály

1992–1993.

Tóth Beatrix

IV. A

Sárosdi Anna

IV. C

Zséli Zoltán

IV. C

tanév

diák

osztály

1993–1994.

Csúzi Zsolt

IV.

Horváth Erika

IV.

Pajtás Eszter

IV.

tanév

diák

osztály

1994–1995.

Mózer Zsuzsanna

IV. A

Orosz Judit

IV. A

Pajtás Judit

IV. A

tanév

diák

osztály

1995–1996.

Kelyman Gyöngyi

12. c

tanév

diák

osztály

1996–1997.

Gáspár Anett

12. a

tanév

diák

osztály

1997–1998.

Patyi Mária

12. a

Török Éva

12. a

Szomora Zsolt

12. a

Weiszfeld Anita

12. a

Kerényi Petra

12. b

tanév

diák

osztály

1998–1999.

Deák Zoltán

12. a

Jónás Anita

12. a

Vízkeleti Györgyi

12. a

Kocsis Márta

12. b

Fazekas Ágnes

12.

Körmendy Patrícia

12.

Szipán Ramóna

12.

tanév

diák

osztály

1999–2000.

Rémán Gyöngyi

12. a

Ács Linda

12. b

Birkás Erika

12. b

Híz Henriett

12. b

Steimetz Judit

12. b

Veszelszki Ágnes

12. b

Farkas Eszter

12.

Molnár Eszter

12.

Nagy Andor

12.

tanév

diák

osztály

2000–2001.

Deák Péter

12. a

Hajagos Tóth Eszter

12. a

Illés Zsuzsa

12. a

Leiz Dóra

12. a

Pilharcz Ágnes

12. a

Szlovák Tamás

12. a

Tóth Tímea

12. a

Bálind Violetta

12. b

Bedő Orsolya

12. b

Baunoch Magdolna

12.

Gasztonyi Éva

12.

Szabó Zsófia

12.

Ettől az évtől kapják a díjazottak a Molnár Ágnes tervei alapján készített,
sorszámozott csipkét.

tanév

diák

osztály

2001–2002.

Bús Katalin

12.

Kunszeri Anna

12.

Simon Judit

12.

Erdős Rita

12. a

Kiss Petra

12. a

Schneider Mónika

12. a

Tajti Mariann

12. a

Wandraschek Márta

12. a

Csőke Nóra

12. b

Fodor Mariann

12. b

Fülöp Éva

12. b

tanév

diák

osztály

2002–2003.

Andrási Krisztina

12.

Horváth Emese

12.

Kispál Piroska

12.

Pap Veronika

12.

Savanya Mónika

12.

Szilberhorn Zoltán

12.

Ádám Anikó

12. a

Faldum Nóra

12. a

Szlovák Anikó

12. a

Csáki Annamária

12. b

Dinnyés Cecília

12. b

Patai Jolán

12. b

Bodó Ágnes

12. c

Sipos Tamara

12. c

tanév

diák

osztály

2003–2004.

Benkő Brigitta

12. a

Csehó - Kovács Lajos

12. a

Dukai Helga

12. a

Péli Éva

12. a

Árvai Helga

12. b

Csík Attila

12. b

Korbely Anita

12. b

Bíró Melinda

12. c

Kövecses Mariann

12. c

Nyerges Krisztina Katalin

12. c

Babós Tünde

12.

Botos Nóra

12.

Dobos Emese

12.

Gáspár Petra Gizella

12.

Gubik Gabriella

12.

Horváth Melinda

12.

Kuluncsich Eszter

12.

Tóth Tamara

12.

Tóth Vivien

12.

Vécsei Tímea

12.

tanév

diák

osztály

2004–2005.

Béleczki Nikolett

12. a

Flaisz Frida

12. a

Sárkány Anna

12. a

Szabadi Katalin

12. a

Bakos Éva

12. b

Gáy Katalin

12. b

Paprika Dóra

12. b

Szabó Barbara

12. b

Vastag Judit

12. b

Deák Tibor

12.

Faddi Márta

12.

Farkas Ágnes

12.

Gál Norbert

12.

Nagy Dávid

12.

Skultéti Éva Márta

12.

Tóth Mariann

12.

tanév

diák

osztály

2005–2006.

Fekete Matild

12. a

Németh Erika

12. a

Podobni Katalin

12. a

Rávai Adrienn

12. a

Sulyok Lili

12. a

Tar Tamás

12. a

Újvári Katalin

12. a

Ádám Zsuzsanna Ilona

12. b

Maglódi Melinda

12. b

Németh Gréta Borbála

12. b

Pandur Krisztina

12. b

Berzátzy Lili

12.

Hegyesi Diána

12.

Illés Éva

12.

Polyák Kamilla

12.

tanév

diák

osztály

2006–2007.

Bakó István

12. a

Diósi Bernadett

 

Merényi Ádám

 

Mester Tamás

 

Molnár Attila

 

Tihor Andor

 

Gaál Eleonóra

12. b

Horváth Enikő

12. b

Joó Zsanett

12. b

Németh Renáta

12. b

Salacz Attila

12. b

Slajkó Anett

12. b

Bakró-Nagy Andrea

12.

Bús Máté Imre

12.

Csontos Tímea

12.

Erdős Márta

12.

Sőrés Péter Márk

12.

tanév

diák

osztály

2007–2008.

Bán Dénes

12. a

Erdélyi Éva

12. a

Figura Bálint

12. a

Kovács Boglárka

12. a

Majorosi Szilárd

12. a

Molnár Dávid

12. a

Patyi Eszter

12. a

Vásári Péter

12. a

Font Orsolya

12. b

Frittmann Orsolya

12. b

Horváth Bianka

12. b

Kupa Klaudia

12. b

Márkus Lilla

12. b

Mészáros Katalin

12. b

Rácz Lilla

12. b

Fejes Csaba

12. c

Szarka Roland

12. c

Farkas Anikó

12.

Jagodics Tímea

12.

Jósa Renáta

12.

Péczka Szilvia

12.

Péczka Tímea

12.

Schütz Nikolett

12.

Skultéti Dóra

12.

Vörös Krisztina

12.

tanév

diák

osztály

2008–2009.

Balogh Ferenc

12. a

Németh Andor

12. a

Paprika Donát

12. a

Zsigmond Zsaklin

12. a

Gréczy Lili

12. b

Knódel Anita

12. b

Labai Mária Lujza

12. b

Májer Barbara

12. b

Mester Sándor

12. b

Petróczky Henrietta

12. b

Szedmák Nóra

12. b

Lorencz Dalma

12. b

Barta Emese

12.

Diósi Beáta

12.

Farkas Nikoletta

12.

Krammer Szandra

12.

Mohut Nikolett

12.

Nacsa Júlia

12.

Papp Lóránt Octavian

12.

Szilágyi Tamás

12.

Torma Renáta

12.

tanév

diák

osztály

2009–2010.

Béres Hanna

12. a

Hegedűs Anna

12. a

Granyák Lívia

12. b

Tóth Gergő

12. c

Balogh Anna

12.

Kiss Ágnes

12.

Lajkó Norbert

12.

tanév

diák

osztály

2010–2011.

Galántai Anett

12. a

Gillich Boglárka

12. a

Hódi Enikő

12. a

Rigó Edit

12. a

Terbe Anita

12. a

Vásári Zoltán

12. a

Bodor Zsófia

12. b

Jáksó Katalin

12. b

Kovács Bianka Melinda

12. b

Magyar Orsolya

12. b

Mayer Szilvia

12. b

Pusztafi Gréta

12. b

Fazekas Nóra

12.

Gréczy Zsófia

12.

Murcsik Flóra

12.

Rácz László

12.

tanév

diák

osztály

2011–2012.

Gáspár Beáta

12. a

Kispál Éva

12. a
Pősz Attila 12. a
Dér Andrea 12. b
Fehér Vivien 12. b
Gyetvai Anett 12. b
Hunyadi Sándor 12. b
Kucsó Dóra 12. b
Mester Ágnes 12. b
Vörös Zsófia 12.
Szőke Szilveszter 12. c
Budai Viktor 12.
Kollár Rebeka 12.
Símity Milán 12.
Zsigmond Olivér 12.

tanév

diák

osztály

2012–2013.

Bogáromi Zoltán

12. a

Kiss Enikő

12. a
Ledényi Vivien 12. a
Mikó Zsófia 12. a
Rapcsák Péter 12. a
Torma Gábor 12. a
Virincsik Réka 12. a
Facskó Marianna 12. b
Rádi Laura 12. b
Szűcs Nagy Dorina 12. b
Varga Tamás 12. b
Katona Liza 12. c
Szőrfi Klára 12. c
Bényei Blanka 12.
Egyed-Izsák Katalin 12.
Fődi Krisztina 12.
Németh Dóra 12.
Péterfia Judit 12.

tanév

diák

osztály

2013–2014.

Bánóczki Rebeka

12. a

Fodor Zsófia

12. a
Kerti Petra 12. b
Poszranya Réka 12. b
Racsmány Ádám 12. b
Seres Bianka 12. b
Szabó Klaudia 12. b
Szebelédi Nikolett 12. b
Fülöp Sebestyén Bence 12.
Péczka Nikolett 12.
Schindler Regina 12.
Varga Réka 12.

tanév

diák

osztály

2014–2015.

Babud Lia

12. a

Bogáromi Dávid

12. a

Kovács Andrea

12. a

Novák Ákos

12. a

Kiss Boglárka

12. b

Bató Nóra

12.

Farkas Flóra

12.

Nagy Gabriella

12.

Szabó Erzsébet

12.

tanév diák osztály
2015-2016. Cserényi Dóra 12.a
Gál Luca 12.a
Mátyus András 12.a
Rávai Bettina 12.a
Torma Bence 12.a
Horváth Kitti 12.b
Pente Judit 12.b
Szirák Enikő 12.b
Weis Ádám 12.b
Agócs Ferenc 12.
Babós Bianka 12.
Gozdán Dóra 12.
Ifkovics Zorán 12.
László Alexandra 12.
Rapavi Rebeka 12.
Tihanyi Fanni 12.
Tóka Borbála 12.
Váradi Mónika 12.
tanév diák osztály
2016-2017 Fodor Zsolt 12.
Pro linguam dicendo

bibo-istvan-logo

BIBÓ ISTVÁN GIMNÁZIUM

Pro linguam dicendo

Az idegen nyelvek munkaközösség díja.

év

kitüntetett

2001.

Tóth Tímea

2002.

Tajti Mariann

2003.

Andrási Krisztina

2004.

Tóth Vivien

2005.

Skultéti Éva

2006.

Illés Éva

2007.

Halász Péter

2008.

Tönges Anna Julia

2009.

Barta Emese

2010.

Kőrösi Viktória

2011.

Fazekas Nóra

2013.

Fődi Krisztina

2014.

Barna Bence

2015.

Lázár Bence István, Szécsi Krisztián

2016.

Tóka Borbála

2017.

Tarkó Viktor

Pro schola

bibo-istvan-logo

BIBÓ ISTVÁN GIMNÁZIUM

Pro schola

Az iskola legmagasabb kitüntetése.

év

kitüntetett

foglalkozása

1978.

Katanics Sándor

volt igazgató

Bodor Tibor

színművész

1979.

Király István

SZMK-elnök

1981.

Horváth István

tanár

1983.

Pintér Gábor

diák

Ván Péter

diák

1985.

Péter Irén

tanár

1987.

Magyar Lajosné

tanár

Szilády Áron–(posztumusz díj)

lelkész

1988.

Danicskáné Szalay Zsófia

tanár

dr. Szabó Miklósné

tanár

dr. Makay László

igazgató-főorvos

1989.

Sallay Sándor

igazgató

1990.

dr. Láng Mátyás

tanár

Sütő József

tanár

Wirtz János

tanár

1994.

Jerémiás Béla

tanár

dr. Horváth Gábor

volt diák

Miklósa Erika

volt diák

Effinger Ferenc

igazgatóhelyettes

1995.

Horváth János

igazgatóhelyettes

Horváth Jánosné

tanár

dr. Borbényi Zita

volt diák

dr. Kiss Zoltán

volt diák

Tóth Zoltán

polgármester

dr. Várnai László

képviselő

Pintér András

igazgató

1996.

Vas Lajosné

tanár

dr. Kiss Lászlóné

tanár

1997.

Paczolay Gyuláné

tanár

1998.

Kószóné Kis Ildikó

SZMK-elnök

1999.

Mészáros Kálmánné

tanár

Veszelszkiné Huszárik Ildikó

igazgatóhelyettes

Veszelszki Ágnes

diák

Göncz Árpád

köztársasági elnök

2000.

Palásti Károly

tanár

Pestality Antal

tanár

2002.

dr. Mezei János

iskolaszék-elnök

Kiss László

tanár

Varga-Sabjánné Szabó Sarolta

tanár

2003.

Tóth Vivien

diák

2005.

Kovács Erika

tanár

Sallay Sándor (posztumusz díj)

volt igazgató

2006.

Vladár Éva

tanár

Paul Crowson

tanár

2007.

Modok Balázsné

tanár

2010.

Venczel József

tanár

Veszelszki Pál

tanár

Lunger Judit

gazdasági vezető

2011.

Katkó Andrea

tanár

2012.

Dr. Kellner M. Barnabásné

ápolási igazgató

2013.

Mongyi Marianna

szülő

2014.

Paprikáné Miklós-Illés Edit (posztumusz)

tanár

2015.

 

 

Dr. Bognár Zoltán

tanár

Bogáromi Dávid

diák

Tarné Mágori Rózsa

iskolaszéki elnök

2016.

 Tóthné Felföldi Zsuzsanna

SZMK-elnök

Rapcsák Csaba

igazgatóhelyettes

Rádi Kornélia

munkaközösség-vezető

Gálné Lakos Ildikó iskolatitkár
Juhász Adél

diák

Novotny Attila

edző

Zákányné Frei Erzsébet

tanár

Schiszler Péterné szülő
Sallay-díj

bibo-istvan-logo

BIBÓ ISTVÁN GIMNÁZIUM

Sallay-díj

Díj a szülők elismerésére.

év

kitüntetett

2006.

Tápai Tiborné

2007.

Törőcsikné Salac Erzsébet

2008.

Schiszler Péterné

2009.

Gregussné Modok Anna Mária

2010.

Franczia Imre

2014.

Horváth Krisztina