Bibós iskolai matematikaverseny

2013. november 5., kedd

Iskolai matematikaverseny

A matematika munkaközösség a 2013–2014-es tanévben is évfolyamonként több fordulós egyéni versenyt szervez valamennyi bibósnak.

Az évfolyamfelelős tanárok:

  • 7. és 8. évfolyamon Varga Csaba;
  • 9. évfolyamon Rádi Kornélia;
  • 10. évfolyamon Kállayné Vankó Erika;
  • 11. évfolyamon Váradi Krisztián;
  • 12. évfolyamon Fődiné Szabó Klára.

A megoldásokat – később kijelölt időben – az évfolyamfelelős tanárokkal lehet megbeszélni.

1. Feladatok a 2013–2014-es tanévben

Az első forduló feladatai:

Az első forduló feladatainak beadási határideje: 2013. december 2.

A második forduló feladatai:

A második forduló feladatainak beadási határideje: 2014. február 17.

A harmadik forduló feladatai:

A harmadik forduló feladatainak beadási határideje: 2014. máricus  31.


 

1. Feladatok a 2012–2013-as tanévben

Az ötödik forduló feladatai:

A negyedik forduló feladatai:

A harmadik forduló feladatai:

A második forduló feladatai:

Az első forduló feladatai:

2. Végeredmény

Az április K2-n Rádi Kornélia adta át a helyezetteknek a Tehetségért Alapítvány jutalmát.
A 7. évfolyamon első lett Endre Klaudia. A 9.-esek közül Torma Bence teljesített legjobban, őt Rapavi Rebeka követte.
A 11. évfolyam: legjobbja Veres Alexandra. A 12.-es diákok közül 1. Torma Gábor, 2. Kolozsvári László, 3. Kiss Szabolcs.
A képek az átadón készültek.


A 2011–2012-es tanév versenye

1. Feladatok

Az ötödik forduló feladatai:

A negyedik forduló feladatai:

A harmadik forduló feladatai:

A második forduló feladatai:

Az első forduló feladatai:

2. Részeredmények

Első forduló:

Második forduló:

Harmadik forduló:

Negyedik forduló:

3. Végső eredmények

A kilencedik évfolyam győztese a reálosztályos Novák Ákos, második helyen peres Petróczky Péter követi.

A tizedikesek legjobbja Veres Alexandra a hatos osztályból, második és harmadik hely az a-soké: Fodor Zsófiáé és Elek Mátéé.

A tizenegyedik évfolyam dobogósai: Kolozsvári László, Torma Gábor, Rapcsák Péter.

A végzősök és a verseny abszolút győztese (százszázalékos teljesítménnyel) a reálosztályban érettségiző Tusori Tibor.

A jutalmakat Rádi Kornélia munkaközösség-vezető és Rapcsák Csaba igazgatóhelyettes adta át a 2012-es diáknapon.

Thumbnail image


Öltözz ki!

A verseny ideje: 2011. október 13., témája: Liszt Ferenc kora (részletek a címlapon)

Jelentkezés: 2011. szeptember 26-tól, itt.

Dr. Szabó Miklós országos szövegértési verseny

2011. december 12., hétfő

1. Versenykiírás és jelentkezési határidők a 2015–2016. tanévben

A szövegértési verseny valamennyi részlete a www.vhildi.hu oldalon tekinthető meg.

További tájékozódás a versenytámogató Modern Iskola és Magyar Geniusz Portál honlapján.

Az időpontok:

  • jelentkezési határidő: 2016. január 8. (szovegertesi[kukac]gmail.com)
  • iskolai forduló: 2016. január 28-án 14 órától 14 óra 45 percig
  • döntő: 2016. március 18-án 9 órától

A versenytéma:

  • Latabár Endre

A jelentkezés módja:

2. Az iskolai és az országos forduló részletei

3. A 2015–2016-os verseny

Implom József helyesírási verseny

2010. október 8., péntek

1. Versenykiírás és jelentkezési határidők

Az Implom József helyesírási versenyt a 9−12. évfolyamos diákoknak rendezik meg.

A verseny történetét az Erkel Ferenc Gimnázium és Informatikai Szakképző Iskola, Kollégium honlapja tartalmazza. 

2. A Bács-Kiskun megyei forduló

A Bács-Kiskun megyei döntőt a gyulai Erkel Ferenc Gimnázium és Informatikai Szakképző Iskola bázisintézményeként – a verseny kezdetétől – az iskolánk szervezi.

A megyei fordulóra az iskolák kategóriánként egy 9–12. évfolyamos diákot nevezhetnek.

A versenyfelhívás és nevezési lap itt letölthető.

Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny 2017
Bács-Kiskun Megyei Döntő 2017. január 11. 14.00 (pótnap: január 17.)

Végeredmény: gimnázium, szakgimnázium, szakközépiskola.

3. Korábbi évek versenyei

3.1. 2015–2016. tanév

  • nevezés
  • helyszíne: Kiskunhalas, Kiskunhalasi Bibó István Gimnázium
  • időpontja (az iskola más rendezvénye miatt): 2016. január 26-án (kedden)
  • 9.30-tól regisztráció, 10 órától verseny
  • tollbamondás, feladatlap
  • képek
  • végeredmény: gimnázium, szakközépiskola, szakiskola

A 2015−2016-os verseny időpontjai:

  • jelentkezés ideje (a megyei fordulóra): 2016. január 15-ig
  • a jelentkezés helye (a megyei fordulóra):
  • Kiskunhalasi Bibó István Gimnázium
  • Kiskunhalas, Szász Károly utca 21.
  • iskolai forduló: 2015. decemberben
  • megyei forduló: 2016. január 26-án
  • a Kiskunhalasi Bibó István Gimnáziumban
  • országos: 2016. február 25–27.

3.2. 2014–2015. tanév

  • nevezés
  • helyszíne: Kiskunhalas, Kiskunhalasi Bibó István Gimnázium
  • időpontja (az iskola más rendezvénye miatt): 2015. január 22-én (csütörtökön)
  • 9.30-tól regisztráció, 10 órától verseny
  • tollbamondás, feladatlap
  • képek
  • végeredmény: gimnázium, szakközépiskola, szakiskola

3.3. 2013–2014. tanév

3.4. 2012–2013. tanév

3.5. 2011–2012. tanév

3.6. 2010–2011. tanév

3.7. 2009–2010. tanév

4. A Kárpát-medencei döntő

2014. 2014. február 28 – március 1. (péntek–szombat)

Az országos döntő szervezőinek elérhetősége:
Erkel Ferenc Gimnázium és Informatikai Szakképző Iskola, Kollégium
5700 Gyula, Bodoky u. 10.
Telefon: +36-66-463-118
E-mail: titkarsag@erkel.hu
Internet: http://www.erkel.hu

5. Médiamegjelenés

1. Implom József helyesírási verseny

1.1. versenykiírás és jelentkezési határidők

(link: http://www.erkel.hu/implom/)

1.2. a Bács-Kiskun megyei forduló

A Bács-Kiskun megyei döntőt a gyulai Erkel Ferenc Gimnázium és Informatikai Szakképző Iskola bázisintézményeként – a verseny kezdetétől – az iskolánk szervezi.

(link: http://www.erkel.hu/)

1.2.1. helyszíne: Bibó István Gimnázium

1.2.2. időpontja: 2010. január 22-én 9 órától

1.2.3. feladata és megoldása

1.2.4. képek

1.2.5. végeredmény

1.3. a Kárpát-medencei döntő eredménye

1.4. médiamegjelenés

Középiskolások megyei matematikaversenye

2010. szeptember 16., csütörtök

1. Versenykiírás

2. Jelentkezési lap

3. Javítókulcs

4. Továbbjutás

5. Eredményhirdetés

  • 2011. január 13-án, csütörtökön 15.00 órától
Megyei történelemverseny

2010. szeptember 28., kedd

1. Versenyfelhívás

2. Jelentkezés

3. Az iskolai forduló

4. A megyei forduló

4.1. A második fordulóba jutott diákok névsora

4.2. Szakirodalom a felkészüléshez

4.3. Az írásbeli forduló feladatlapja

4.4. Az írásbeli forduló megoldókulcsa

4.5. A második forduló eredménye

4.6. A szóbeli forduló témakörei és az értékelés szempontjai

4.7. A verseny végeredménye

Országos középiskolai tanulmányi verseny

2010. január 1., péntek

Versenykiírás és jelentkezési határidők

OKTV, 2016

A korábbi évek OKTV-fordulói

Bibósok a 2015–2016-os OKTV-n

diák

oszt.

tárgy

2. forduló

döntő

tanára

Torma Bence 12. a matematika +   Rádi Kornélia

Bibósok a 2014–2015-ös OKTV-n

diák

oszt.

tárgy

2. forduló

döntő

tanára

Agócs Ferenc 11. latin +   Kovács Erika
Szécsi Krisztián 12. b latin +  26. Zákányné Frei Erzsébet
Mátyus András 11. a magyar nyelv +   Fodor Bernadett
Agócs Ferenc 11. angol +   Vladár Éva, Paul Crowson
László Bence István 12. a angol +   Vladár Éva, Paul Crowson
Bogáromi Dávid 12. a matematika + 11. Váradi Krisztián

Bibósok a 2013–2014-es OKTV-n

diák

oszt.

tárgy

2. forduló

döntő

tanára

Barna Bence 12. b angol +  13. Vladár Éva, Paul Crowson
Lázár Bence 11. a angol +   Vladár Éva, Paul Crowson
Bogáromi Dávid 11. a matematika +  18. Váradi Krisztián

Bibósok a 2012–2013-as OKTV-n

diák

oszt.

tárgy

2. forduló

döntő

tanára

Rapcsák Péter

12. a angol +   Vladár Éva, Paul Crowson

Barna Bence

11. b angol +   Vladár Éva, Paul Crowson

Torma Gábor

12. a matematika +   Rádi Kornélia

Fődi Krisztina

12. latin +  19. Kovács Erika

Kiss Szabolcs

12. latin +  33. Kovács Erika

Bogáromi Zoltán

12. a informatika +   Varga Csaba

Bibósok a 2010–2011-es OKTV-n

diák

oszt.

tárgy

2. forduló

döntő

tanára

 

Nehéz Nikoletta

11.

magyar nyelv

+

 

Fodor Bernadett

Fazekas Nóra

12. német nyelv + 5. Veszelszki Pál

Rácz László

12. német nyelv +   Veszelszki Pál

Bibósok a 2009–2010-es OKTV-n

diák

oszt.

tárgy

2. forduló

döntő

tanára

 

Benke Tímea

12. b

magyar nyelv

+

10.
hely

Kovács Erika,
Veszelszkiné Huszárik Ildikó

 

Lajkó Norbert

12.

biológia

+

 

Fogl Ágnes

 

Németh Zoltán

12. a

angol nyelv

+

 

Vladár Éva

 

Fazekas Nóra

11.

német nyelv

+

13.
hely

Veszelszki Pál

Édes anyanyelvünk nyelvhasználati verseny

2010. január 1., péntek

A 2016–2017-es tanév megyei versenye

"Édes anyanyelvünk" nyelvhasználati verseny országos, kárpát-medencei döntője a középfokú iskolák tanulói számára. Bács-Kiskun megyei döntő 2017. április 7. 12.00

A versenyel kapcsolatban információ az országos kiírás, a helyi versennyel kapcsolatban keressék Palásti Károly igazgatóhelyettest, és a nevezéseket is az ő ímélcímére és a POK számára Pappne.Nagypal.Judit@oh.gov.hu is elküldeni kérjük. Palásti Károly elérhetőségei: +36 20 4795480 és  palasti.karoly@gmail.com

Édes anyanyelvünk nyelvhasználati verseny iskolai döntőjét 2017. március 7-én tartottuk.
1. Nánai Viktória (tanára: Palásti Károly)
2. Slezák Virág (tanára: Biró-Fodor Bernadett)
3. Hunyadi Ákos (tanára: Biró-Fodor Bernadett)
Zsűri: Anda Péter, Kovács Erika, Kócsó Martin
A megyei döntőbe az első két helyezett jutott.

A 2015–2016-os tanév megyei versenye

A 2014–2015-ös tanév megyei versenye

  • helyszíne: Kiskunhalasi Bibó István Gimnázium
  • jelentkezés: 2015. április 17.
  • időpontja: 2015. április 23.; gyülekező 12 órától, verseny 13 órától
  • írásbeli feladata
  • szóbeli feladata
  • képek
  • végeredmény

A 2013–2014-es tanév megyei versenye

A 2012–2013-as tanév megyei versenye

  • helyszíne: Bibó István Gimnázium
  • jelentkezés: 2013. március 22., Hunniareg Pedagógiai Intézet
  • időpontja: 2013. április 19.; gyülekező 9 órától, verseny 10 órától
  • írásbeli feladata
  • szóbeli feladata
  • képek
  • végeredmény: 1. Szécsi Krisztián (Bibó István Gimnázium, magyartanára: Zákányné Frei Erzsébet)

A Bács-Kiskun megyei forduló

A Bács-Kiskun megyei döntőt a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium, Szakközépiskola, Kollégium és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény bázisiskolájaként gimnáziumunk szervezi.

A 2011–2012-es tanév megyei versenye

  • helyszíne: Bibó István Gimnázium
  • jelentkezés: 2012. április 4., Hunniareg Pedagógiai Intézet
  • időpontja: 2012. április 12-én, gyülekező 13 óra 30 perctől, verseny 14 órától
  • írásbeli feladata
  • szóbeli feladata
  • képek
  • végeredmény

A 2010–2011-es tanév megyei versenye

 

Szép magyar beszéd

2011. december 18., vasárnap

A Szép magyar beszéd című versenyt két kategóriában rendezik meg.

1. Az általános iskolások versenye

Az 5−8. osztályosok versenyeznek az iskolai, területi, majd az országos fordulóban.

A 2016−2017-es verseny időpontjai:

  • Regionális döntő: 2017. január 24. 14.00

A versennyel kapcsolatban információ az országos kiírás, a helyi versennyel kapcsolatban keressék Palásti Károly igazgatóhelyettest, és a nevezéseket is az ő ímélcímére és a POK számára Pappne.Nagypal.Judit@oh.gov.hu is elküldeni kérjük. Palásti Károly elérhetőségei: +36 20 4795480 és  palasti.karoly@gmail.com

  • Szép Magyar Beszéd iskolai fordulóján az első három helyezett tanulónk:
    1. Mihók Petra 10.b (felkészítő tanára: Bíró-Fodor Bernadett)
    2. Rózsa Hédi 9. (Felkészítő tanára: Hegedűs Katalin)
    3. Rácz Hunor 9.a (felkészítő tanára: Bíró-Fodor Bernadett)

A 2015−2016-os verseny időpontjai:

  • jelentkezés (a területi fordulóra): 2016. január 29-ig
  • iskolai forduló: 2015. decemberben
  • megyei forduló: 2016. február 4., 14.30-tól, a Bibó István Gimnáziumban
  • a regionális döntő eredményei

A 2014−2015-ös verseny időpontjai:

  • jelentkezés (a területi fordulóra): 2015. január 20-ig
  • iskolai forduló: 2014. decemberben
  • megyei forduló: 2015. január 27., 15 órától, a Bibó István Gimnáziumban
  • a regionális döntő eredményei
  • A félországos döntő résztvevője Rózsa Hédi lesz.

a szmb

A 2011−2012-es verseny időpontjai:

  • jelentkezés (a területi fordulóra): 2012. január 16-ig (módosított időpont)
  • iskolai forduló: 2011. decemberben
  • megyei forduló: 2012. január 31., 14 órától, a Bibó István Gimnáziumban
  • a regionális döntő eredményei:
    5–6. osztályos tanulók

    1. Kovács Bukor Dávid, Kunfehértó. Tanára: Stammer József
    2. Tősmagi Klaudia, Szűts József Általános Iskola, Kiskunhalas. Tanára: Nagyné Lehoczki Zsuzsanna
    3. Czeller Ágnes, Szent Anna Katolikus Általános Iskola, Jánoshalma. Tanára: Jacsóné Szabó Erika
    7–8. osztályos tanulók
    1. Gozdán Dóra, Bibó István Gimnázium, Kiskunhalas. Tanára: Kovács Erika
    2. Gazdag Gábor, Fazekas Gábor Utcai Általános Iskola, Kiskunhalas. Tanára: Kinsztlerné Lázár Erzsébet
    3. Tóth Csanád, Szent József Katolikus Általános Iskola, Kiskunhalas. Tanára: Tyavoda Julianna
    Az országos döntő résztvevője Gozdán Dóra lesz.
    Thumbnail image
  • országos: 2012. március 30-án és április 1-jén

2. A középiskolások versenye

A 9−12. osztályosok versenyeznek az iskolai, megyei, majd az országos fordulóban, két (gimnázium, szakképző iskolák) kategóriában.

A versenykiírás részletei és jelentkezési lapja

A 2014−2015-ös verseny időpontjai:

  • jelentkezés (a megyei fordulóra): 2015. március 3-ig
  • iskolai forduló: 2015. januárban
  • megyei forduló: 2015. március 16., 13 órától, Bajai MNÁMK Gimnázium
  • országos: 2015. április 17-18-19-én, Győrben

A 2011−2012-es verseny időpontjai:

  • jelentkezés (a megyei fordulóra): 2012. február 6-ig (kemeny.gabriella@hunniareg.hu)
  • iskolai forduló: 2011. januárban
  • megyei forduló: 2012. március 10., 10 órától, Kecskeméten (Kodály-iskola)
  • országos: 2012. április 20-21-22-én, Győrben
Szent-Györgyi Albert kémiaverseny

2010. január 1., péntek

1. Versenykiírás

1.1. Jelentkezés a 2016–2017-os versenyre

2. Versenytörténet

2.1. Megyei forduló, 2016–2017-es tanév

2.2. Megyei forduló, 2015–2016-ös tanév

  • feladatai: 7. és 8.; megoldásai: 7. és 8.
  • végeredmény
  • oklevél
  • a verseny, kollázzsal

2.3. Megyei forduló, 2014–2015-ös tanév

  • feladatai: 7. és 8.; megoldásai: 7. és 8.
  • végeredmény
  • oklevél
  • a verseny, kollázzsal

2.4. Megyei forduló, 2014–2015-ös tanév

  • feladatai: 7. és 8.; megoldásai: 7. és 8.
  • végeredmény
  • oklevél
  • a verseny, kollázzsal

2.5. Megyei forduló, 2013–2014-es tanév

  • feladatai: 7. és 8.; megoldásai: 7. és 8.
  • végeredmény
  • oklevél
  • a verseny, kollázzsal

2.6. Megyei forduló, 2012–2013-as tanév

  • feladatai: 7. és 8.; megoldásai: 7. és 8.
  • végeredmény
  • oklevél
  • a verseny, kollázzsal

2.7. Megyei forduló, 2011–2012-es tanév

2.8. Megyei forduló, 2010–2011-es tanév

2.9. 2009–2010-es tanév

1. Szent-Györgyi Albert kémiaverseny

1.1. versenykiírás és jelentkezési határidők

(Pécsi Csillánál van)

1.2. a megyei forduló

1.2.1. feladata és megoldása

1.2.2. képek

1.2.3. végeredmény

1.3. médiamegjelenés

Diákszimpózium

2013. szeptember 25., szerda

2015–2016-os tanév

A Kiskunhalasi Bibó István Gimnázium diákszimpóziumot hirdet a 2015–2016-os tanévben.

A diákszimpózium napja: 2015. november 7.

Jelentkezni 2015. szeptember 30-ig lehet a bibo.diakszimpozium@gmail.com címen, a következő dokumentumok ismeretében:

2014–2015-ös tanév

A Kiskunhalasi Bibó István Gimnázium diákszimpóziumot hirdet a 2014–2015-ös tanévben.

A diákszimpózium napja: 2014. november 8.

Jelentkezni 2014. szeptember 30-ig lehet a bibo.diakszimpozium@gmail.com címen, a következő dokumentumok ismeretében:

Bibós versenyeredmények

2013. szeptember 1., vasárnap

2015−2016. tanév

Spiel und Gewinn
Bényi Luca, Czibolya Viktória, Nánai Viktória
országos 9.
Tanáruk: Pálfiné Orbán Tünde

KutDiákok Tudományos Poszterversenye
Veréb Sándor Andor
2.
Tanára

diákolimpia, íjászat
Csesznegi Márk
országos 1.
Edzője:

Jó tanuló. jó sportoló
Juhász Adél
2016-ban díjazott
Edzője: Novotny Attila

Jó tanuló. jó sportoló
Vas Luca
2016-ban díjazott
Edzője: Novotny Attila

Jó tanuló. jó sportoló
Szilvási Gréta
2016-ban díjazott
Edzője: Novotny Attila

Európa-bajnokság
Juhász Adél
6.
Edzője: Novotny Attila

magyar diákbajnokság, fallabda
Pocsai Ákos
3.
Edzője

Európa-bajnokság, fallabda
Pocsai Ákos
9.
Edzője

Országos Fit-Kid Dance
Suba Noémi
1.
Edzője

Természet- és Környv. Diákszimpózium
Hetyei Balázs
legjobb irodalmi feldolgozás (országos )
Tanára: Tóth Piroska

Természet- és Környv. Diákszimpózium
Turi Ákos
legjobb irodalmi feldolgozás (országos )
Tanára: Tóth Piroska

Curie-verseny
Mátyus Eszter
területi döntős
Tanára: Tóth Piroska

Curie-verseny
Bodizsár Anna
területi döntős
Tanára: Tóth Piroska

Curie-verseny
Ragadics Fanni
területi döntős
Tanára: Tóth Piroska

Lány galambbal versíró
Molnár-Solti Nikolett
városi 1.
Tanára: Hegedűs Katalin

Lány galambbal versíró
Slezák Virág
városi 1.
Tanára: Biró-Fodor Bernadett

Lány galambbal versíró
Csonka Ákos
városi 2.
Tanára: Hegedűs Katalin

Lány galabbal versíró
Halász-Szaó Tímea
Alumnus-díj
Tanára: Biró-Fodor Bernadett

Állampolgár nevelési tábor
Patai Vanessza
1.
Tanára: Fodor Klaudia

Állampolgár nevelési tábor
Molnár Anna Viola
2.
Tanára: Hegedűs Katalin

Állampolgár nevelési tábor
Szőnyi Borbála
3.
Tanára: Hegedűs Katalin

Eötvös-szónokverseny
Kubus Kíra
országos 7.
Tanára: Zákányné Frei Erzsébet

Blogverseny
Juhász Adél
országos 1.
Mentora: Juhászné Kleczli Katalin

ÉDANY
Kubus Kíra
megyei 1., országos döntős
Tanára: Zákányné Frei Erzsébet

ÉDANY
Slezák Virág
megyei 3.
Tanára: Biró-Fodor Bernadett

Orsz. Középiskolai Földtud. Diákkonf.
Farkas Kitti és Kazinczi Rita
3.
Tanára: Tóth Piroska

Orsz. Középiskolai Földtud. Diákkonf.
Fazekas Kitti és Kazinczi Rita
3.
Tanára: Tóth Piroska

Szent-Györgyi Albert kémiaverseny
Bódi Huba
különdíj
Tanára: Tóth Piroska

Szép magyar beszéd
Mátyus Eszter
különdíj
Tanára: Hegedűs Katalin

Erdélyi Csillagok
Bényi Luca
2.
Tanára: Zákányné Frei Erzsébet

Torna diákolimpia
fiúcsapat
országos 3.
Edző: Tóth István

Sakk diákolimpia
Balogh Judit Dóra
országos 5.
Edzője

Sziporka-matematikaverseny
Eszter Ákos
döntős
Tanára: Fődiné Szabó Klára

Sziporka-matematikaverseny
Tihanyi Kata
döntős
Tanára: Fődiné Szabó Klára

Arany Dániel matematikaverseny
Eszter Ákos
döntős
Tanára: Fődiné Szabó Klára

Dr. Szabó Miklós szövegértési verseny
Szőnyi Borbála
országos 3. hely, különdíj
Tanára: Hegedűs Katalin

Természet Világa
Veréb Sándor
országos 1. hely, különdíj
Tanára: volt tanára

Dél-alföldi Regionális Mesemondó Találkozó
Hunyadi Viktória
1. hely
Tanára: Palásti Károly

Eötvös-szónokverseny
Kubus Kíra
regionális 2., országos döntős
Tanára: Zákányné Frei Erzsébet

Weöres Sándor versmondó verseny
Sajdik Tamás
városi különdíj
Tanára: Hegedűs Katalin

városi bowling
fiúk csapata
2. hely
Edzőjük

diákolimpia, kézilabda
fiúk csapata
országos döntős
Tanáruk: Lajkó Róbert

Országos Fit-Kid Dance
Suba Noémi
5.
Edzője

Országos Fit-Kid Dance
Suba Viktória
4.
Edzője

Országos Fit-Kid Dance
Tóth Veronika
2.
Edzője

Nemzetközi Neumann Tehetségkutató
Szilágyi Miklós
10. hely
Tanára: Varga Csaba

Nemzetközi Neumann Tehetségkutató
Szilágyi Miklós
döntős
Tanára: Varga Csaba

Ábel Jenő-latinverseny
Czibolya Viktória
döntős
Tanára: Kovács Erika

Ábel Jenő-latinverseny
Hugyecz Karina
döntős
Tanára: Kovács Erika

Ábel Jenő-latinverseny
Lekrinszki Dóra Éva
döntős
Tanára: Kovács Erika

Ábel Jenő-latinverseny
Pente Szilvia
döntős
Tanára: Kovács Erika

Ábel Jenő-latinverseny
Tassi Nelli
döntős
Tanára: Kovács Erika

Ábel Jenő-latinverseny
Tóth Kiara Andrea
döntős
Tanára: Kovács Erika

Ábel Jenő-latinverseny
Nagyapáti Anna Panna
döntős
Tanára: Zákányné Frei Erzsébet

Ábel Jenő-latinverseny
Szőnyi Borbála
döntős
Tanára: Zákányné Frei Erzsébet

Zrínyi-matematika
Fodor Zsolt
megyei 2.
Tanára: Rádi Kornélia

Zrínyi-matematika
Torma Bence
megyei 3.
Tanára: Rádi Kornélia

Zrínyi-matematika
Eszter Ákos
megyei 4.
Tanára: Fődiné Szabó Klára

Koháry-verseny
Kovács Ágnes
megyei döntős
Tanára: Zsikla Ágnes

Vállald érzelmeidet!
Rózsa Hédi, Szőnyi Borbála, László Zsófia, Orbán Dorina
országos 1.
Tanáruk: Zákányné Frei Erzsébet

diákolimpia
tornászcsapat
döntős
Edzőjük: Tóth István

Bibó Kupa
lányok
3.
Edzőjük: Katkó Andrea

Bibó Kupa
fiúk
2.
Edzőjük: Lajkó Róbert

Hatvani-versmondó
Kócsó Martin
3., különdíj
Tanáruk: Zákányné Frei Erzsébet

megyei történelem
Hunyadi Ákos
III. forduló
Tanáruk: Hegedűs Katalin

megyei történelem
Nagyapáti Anna Panna
III. forduló
Tanáruk: Palásti Károly

PIM, szelfikészítő
9. osztály
országos 2.
Tanáruk: Palásti Károly

szövegértési verseny
Szőnyi Borbála
országos döntős
Tanára: Hegedűs Katalin

szövegértési verseny
Kertész Izabella
országos döntős
Tanára: Hegedűs Katalin – Fodor Klaudia

szövegértési verseny
Schiszler Virág
országos döntős
Tanára: Fodor Klaudia

Öveges-fizikaverseny
Antóni Márkó
megyei döntős
Tanára: Csorba Imre

megyei mesemondóverseny
Hunyadi Viktória
megyei 1.
Tanára: Palásti Károly

idegen nyelvi verseny
Mátyus Eszter
városi 1.
Tanára: Vladár Éva

idegen nyelvi verseny
Schiszler Virág
városi 1.
Tanára: Zsikla Ágnes

idegen nyelvi verseny
Szőnyi Borbála
városi 3.
Tanára: Hegyi Anita

idegen nyelvi verseny
Bánóczki Gergő
városi 2.
Tanára: Vladár Éva

diákolimpia, tenisz
Zentay Viktor
diákolimpiai bajnok
Edzője

ÉDANY
Slezák Virág
iskolai 1., megyei döntős
Tanára: Biró-Fodor Bernadett

ÉDANY
Kubus Kíra
iskolai 2., megyei döntős
Tanára: Zákányné Frei Erzsébet

ÉDANY
Hunyadi Ákos
iskolai 3.
Tanára: Biró-Fodor Bernadett

Koháry-történelemverseny
Kovács Ágnes
második fordulós
Tanára: Zsikla Ágnes

Savaria-verseny
Turi Ákos
megyei döntős
Tanára:

Savaria-verseny
Hetyei Balázs
megyei döntős
Tanára:

Savaria-verseny
Hunyadi Ákos
megyei döntős
Tanára:

Safer Internet Day
Szakál Mátyás
országos 2.
Tanára: Varga Csaba

Sakk diákolimpia
Balogh Judit Dóra
megyei I., országos döntős
Edzője

Kazinczy
Mátyus Eszter
1., félországos döntős
Tanára: Hegedűs Katalin

Implom
Balog Anna
országos döntős
Tanára: Zákányné Frei Erzsébet

Eötvös-szónokverseny
Kubus Kíra
iskolai 1., regionális döntős
Tanárai: Zákányné Frei Erzsébet - Kovács Erika

Eötvös-szónokverseny
Kócsó Martin
iskolai 2., regionális döntős
Tanárai: Zákányné Frei Erzsébet - Kovács Erika

Eötvös-szónokverseny
Nánai Viktória
iskolai 3.
Tanárai: Palásti Károly

Bolyai-matematikaverseny
Eszter Ákos, Forczek Alex, László András, Tihanyi Kata
6.
Tanáruk: Fődiné Szabó Klára

Európa Ifjú Költői
Vas Luca
dicséret
Tanára: Vladár Éva

OKTV, matematika
Torma Bence
2. forduló
Tanára: Rádi Kornélia

országos informatikaverseny
Nagy Zoltán
2. forduló
Tanára: Varga Csaba

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny
László Zsófia
2. forduló
Tanárai: Fodor Klaudia – Hegedűs Katalin

megyei matematikaverseny
Torma Bence
3.
Tanára: Rádi Kornélia

megyei matematikaverseny
Eszter Ákos
4.
Tanára: Fődiné Szabó Klára

Implom-verseny
Balog Anna
I. (megyei döntős)
Tanára: Zákányné Frei Erzsébet

Implom-verseny
Eszter Ákos
II. (megyei döntős)
Tanára: Biró-Fodor Bernadet

Városi tornaverseny
Balogh Márk
egyéni III.
Edzője: Tóth István

Városi tornaverseny
lánycsapat
I. (országos döntős)
Edzőjük: Tóth Péter

Városi tornaverseny
fiúcsapat
II. (országos döntős)
Edzője: Tóth Péter

Városi tornaverseny
Suba Viktória
egyéni III.
Edzője: Tóth Péter

Városi tornaverseny
Törjék Noémi
egyéni II.
Edzője: Tóth Péter

Városi tornaverseny
László Zsófia
egyéni I.
Edzője: Tóth Péter

Városi tornaverseny
Tassi Nelli
egyéni I.
Edzője: Tóth Péter

Városi tornaverseny
Skribanek Dóra
egyéni I.
Edzője: Tóth Péter

Városi tornaverseny
Lekrinszki Ádám
egyéniben II.
Edzője: Tóth István

Városi tornaverseny
Tóth Ákos
egyéni II.
Edzője: Tóth István

Városi tornaverseny
Patocskai Csongor
egyéni II.
Edzője: Tóth István

Városi tornaverseny
Horváth Dániel
egyéni II.
Edzője: Tóth István

Városi tornaverseny
Mátó Gergő
egyéni III.
Edzője: Tóth István

Kazinczy
Mátyus Eszter
iskolai 1.
Tanára: Hegedűs Katalin

Kazinczy
Tassi Nelli
iskolai 2.
Tanára: Hegedűs Katalin

Kazinczy
Lekrinszki Dóra
iskolai 3.
Tanára: Hegedűs Katalin

Kazinczy
Bényi Luca
iskolai 1.
Tanára: Zákányné Frei Erzsébet

Kazinczy
Tóth Kiara
iskolai 2.
Tanára: Palásti Károly

Kazinczy
Tóth Mirtill
iskolai 3.
Tanára: Zákányné Frei Erzsébet

Kazinczy
Helyei Balázs
iskola különdíj
Tanára: Biró-Fodor Bernadett

Junior táncverseny
kaszás Orsolya, Szabó Ádám
országos 1.
Edzőjük: Tóth Szilárd, Juhász Ágnes

iskolai versmondó
Simon Anna
1.
Tanára: Hegedűs Katalin

iskolai versmondó
Orbán Dóra
2.
Tanára: Hegedűs Katalin

iskolai versmondó
Tősmagi Klaudia
1.
Tanára: Fodor Bernadett

iskolai versmondó
Törjék Noémi
2.
Tanára: Fodor Bernadett

iskolai versmondó
Turi Ákos
3.
Tanára: Fodor Bernadett

FitKid Dance
Suba Viktória
I.
Edzője

megyei matematika
Horváth Marcell
döntős
Tanára: Felnagy Krisztián

megyei matematika
Eszter Ákos
döntős
Tanára: Fődiné Szabó Klára

megyei matematika
László András
döntős
Tanára: Fődiné Szabó Klára

megyei matematika
Tihanyi Kata
döntős
Tanára: Fődiné Szabó Klára

megyei matematika
Torma Bence
döntős
Tanára: Rádi Kornélia

Országos Fitness Verseny
Törjék Noémi, László Zsófia
országos 3.
Edző: Tóth Péter

V. diákszimpózium
Farkas Kitti és Kazinczi Rita
megyei 1.
Tanáruk: Tóth Piroska

V. diákszimpózium
Sajdik Tamás
megyei 1.
Tanára: Hegedűs Katalin

V. diákszimpózium
Liptai Anna
megyei 2.
Tanára: Palásti Károly

V. diákszimpózium
Veréb Sándor Andor
megyei 3.
Tanára: Felnagy Krisztián

V. diákszimpózium
Nagyapáti Klára és Zsikla Gréta
megyei 3.
Tanáruk: Hegedűs Katalin

V. diákszimpózium
Vilonya Martin
megyei 3.
Tanára: Kissné Kriszt Zsuzsanna

diákolimpia
kézilabdacsapat, fiúk
megyei döntős
Edző: Lajkó Róbert

2014−2015. tanév

Fit Kid, diákolimpia
Tassi Nelli
országos 1.
Edző: Tóth Péter

Fit Kid, diákolimpia
Suba Viktória
országos 2.
Edző: Tóth Péter

Fit Kid, diákolimpia
Tóth Veronika
országos 4.
Edző: Tóth Péter

Fit Kid, diákolimpia
László Zsófia
országos 4.
Edző: Tóth Péter

Jó tanuló, jó sportoló
Szilvási Gréta
úszás
Edző: Novotny Attila

Jó tanuló, jó sportoló
Vas Luca
úszás
Edző: Novotny Attila

Láss a mélyére
Kockapocak csapat
országos 5.
Tanáruk: dr. Tomicskóné Magyar Tünde

Eötvös-szónokverseny
Kovács Viktória
országos 9.
Tanára: Kovács Erika

Szőkefalvi­Nagy Gyula Matematikai Emlékverseny
Eszter Ákos
országos dicséret
Tanára: Fődiné Szabó Klára

Zuglói Táncfesztivál
Kubus Kíra
országos 1.
Tanára: Kévés Andor

Sziporka-matematikaverseny
Torma Bence
országos 1.
Tanára: Rádi Kornélia

OKTV matematika
Bogáromi Dávid
országos 11.
Tanárai: Váradi Krisztián; dr. Ambrus András, Pósa Lajos

Kenguru-matematikaverseny
Bogáromi Dávid
országos 6.
Tanárai: Váradi Krisztián; dr. Ambrus András, Pósa Lajos

Eötvös-szónokverseny
Kovács Viktória
regionális 2., országos döntős
Tanára: Kovács Erika

Édes anyanyelvünk
Kovács Viktória
megyei 2., országos döntős
Tanára: Kovács Erika

Édes anyanyelvünk
Gozdán Dóra
megyei 3.
Tanára: Kovács Erika

Teleki-földrajzverseny
Szőnyi Borbála
megyei 1., országos döntős
Tanára: Kiss László

diákolimpia, labdarúgás
fiúcsapat
megyei döntős
Tanáruk: Molnár Csaba

diákolimpia, fallabda
Pocsai Ákos
országos 1.

Kerékpáros Iskola Kupa
Balog Helga
megyei döntős

Szép magyar beszéd
Rózsa Hédi
országos bronz, két különdíj
Tanára: Hegedűs Katalin

történelem
Gozdán Dóra
megyei 5.
Tanára: Salacz Attila

történelem
Kovács Ágnes
megyei 5.
Tanára: Zsikla Ágnes

Földtani diákszimpózium
Rávai Bettina, Liliom Andrea
kategóriagyőztes
Tanáruk: Tóth Piroska

Szent-Györgyi-kémiaverseny
Sajdik Tamás
megyei 3. (előadás)
Tanára: Kissné Kriszt Zsuzsanna

Szent-Györgyi-kémiaverseny
Czibolya Viktória
megyei 2. (előadás)
Tanára: Kissné Kriszt Zsuzsanna

Szent-Györgyi-kémiaverseny
Kertész Izabella
megyei 1. (előadás)
Tanára: Kissné Kriszt Zsuzsanna

sakkverseny
Balogh Judit Dóra
országos 3.
Edzője

Lány galambbal
Molnár-Solti Nikolett
városi 2.
Tanára: Hegedűs Katalin

Lány galambbal
Tóth Lili
városi 2.
Tanára: Fodor Klaudia

Lány galambbal
Slezák Virág
városi 1.
Tanára: Fodor Bernadett

OKTV, latin nyelv
Szécsi Krisztián
országos 26.
Tanára: Zákányné Frei Erzsébet

angol nyelv
Liptai Anna
megyei döntős
Tanára: Vladár Éva

angol nyelv
Huszár Maxi
megyei döntős
Tanára: Vladár Éva

angol nyelv
Oláh Ádám
megyei döntős
Tanára: Vladár Éva

Less-földrajzverseny
Endre Klaudia
országos döntős
Tanára: Kiss László

Less-földrajzverseny
Kovács Gergely
országos döntős
Tanára: dr. Tomicskóné Magyar Tünde

Erdélyi csillagok
Sike Klaudia
különdíj
Tanára: Kovács Erika

Erdélyi csillagok
Pente Szilvia
különdíj
Tanára: Palásti Károly

Fit-Kid Dance
Suba Viktória
országos 1.
Tanára: Tóth Péter, Angeli Ágota

Fit-Kid Dance
Tóth Veronika
országos 4.
Tanára: Tóth Péter, Angeli Ágota

diákolimpia, futball
lánycsapat
megyei döntős
Tanáruk: Molnár Csaba

országos szövegértési
Szőnyi Borbála
országos 3.
Tanára: Hegedűs Katalin

országos szövegértési
Liptai Anna
országos 6.
Tanára: Hegedűs Katalin

országos szövegértési
László Zsófia
országos 14.
Tanára: Hegedűs Katalin

megyei versmondó
Kovács Viktória
megyei különdíj
Tanára: Kovács Erika

megyei versmondó
Vagyon József
megyei különdíj
Tanára: Kovács Erika, Palásti Károly

diákolimpia, torna
Mészáros Lél Gergő
országos ezüst
Tanára: Tóth István

diákolimpia, torna
Lekrinszki Ádám
országos bronz
Tanára: Tóth István

diákolimpia, torna
Mátó Gergő
országos 4.
Tanára: Tóth István

diákolimpia, torna
Tóth Ákos
országos 4.
Tanára: Tóth István

diákolimpia, torna
Mészáros Lél Gergő, Lekrinszki Ádám,
Mátó Gergő, Tóth Ákos,
Balogh Márk, Szepesvári Bálint.
országos arany
Tanáruk: Tóth István

diákolimpia, torna
Mészáros Lél Gergő
területi arany
Tanára: Tóth István

diákolimpia, torna
Mátó Gergő
területi ezüst
Tanára: Tóth István

diákolimpia, torna
fiúk
területi arany, országos döntős
Tanáruk: Tóth István

diákolimpia, úszás
Kripkó Ádám
bronz
Tanára: Novotny Attila

diákolimpia, úszás
Szilvási Gréta
bronz
Tanára: Novotny Attila

diákolimpia, úszás
Nagy András
ezüst, bronz
Tanára: Novotny Attila

Bibó Kupa
lányok
3.
Tanáruk: Katkó Andrea

Kazinczy-verseny
Gozdán Dóra
megyei 4.
Tanára: Kovács Erika

megyei matematikaverseny
Bogáromi Dávid
megyei 1.
Tanára: Váradi Krisztián

megyei matematikaverseny
Torma Bence
megyei 4.
Tanára: Rádi Kornélia

megyei matematikaverseny
Eszter Ákos
megyei 5.
Tanára: Fődiné Szabó Klára

Hatvani-versmondó
Kovács Viktória
városi 1., különdíjas
Tanára: Kovács Erika

Hatvani-versmondó
Vagyon József
városi 2.
Tanára: Kovács Erika

Hatvani-versmondó
Kócsó Martin
városi 3.
Tanára: Zákányné Frei Erzsébet

Koháry-történelemverseny
Gozdán Dóra
megyei döntős
Tanára: Salacz Attila

megyei történelemverseny
Kovács Ágnes
megyei döntős
Tanára: Zsikla Ágnes

nemzetközi biennálé
Tóth Veronika
dicséret
Tanára: kollarics Gábor

Kőrösi Csoma Sándor-verseny
Takács Emőke
országos 2., különdíjas
Tanára: Kiss László

Kazinczy
Gozdán Dóra
1., megyei döntős
Tanára: Kovács Erika

Kazinczy
Kubus Kíra
2., iskolai
Tanára: Zákányné Frei Erzsébet

Kazinczy
Tóth Mirtill
3., iskolai
Tanára: Zákányné Frei Erzsébet

Eötvös-szónokverseny
Kovács Viktória
1., területi döntős
Tanára: Kovács Erika

Eötvös-szónokverseny
Tóth Gábor
2., területi döntős
Tanára: Zákányné Frei Erzsébet

Eötvös-szónokverseny
Kócsó Martin
3.
Tanára: Zákányné Frei Erzsébet

OKTV, latin nyelv
Szécsi Krisztián
országos döntős
Tanára: Zákányné Frei Erzsébet

OKTV, matematika
Bogáromi Dávid
országos döntős
Tanára: Váradi Krisztián

szövegértési
Szőnyi Borbála
országos döntős
Tanára: Hegedűs Katalin

szövegértési
László Zsófia
országos döntős
Tanára: Hegedűs Katalin

szövegértési
Liptai Anna
országos döntős
Tanára: Palásti Károly, Zákányné Frei Erzsébet

Kőrösi Csoma Sándor-verseny
Takács Emőke
országos döntős
Tanára: Kiss László

diákolimpia, torna
fiúk csapata
országos döntős
Edzőjük: Tóth István

diákolimpia, úszás
bibós csapat
országos döntős
Tanáruk: Lajkó Róbert

Szép magyar beszéd
Rózsa Hédi
1., országos döntős
Tanára: Hegedűs Katalin

Implom, megyei
Dudás Helga
1., országos döntős
Tanára: Fodor Klaudia

Implom, megyei
Balog Anna
országos döntős
Tanára: Zákányné Frei Erzsébet

OKTV, matematika
Bogáromi Dávid
második forduló
Tanára: Váradi Krisztián

Európa Ifjú Költője
Rapcsák Balázs
2.
Tanárai: Vladár Éva, Paul Crowson

Európa Ifjú Költője
Szabó Erzsébet
3.
Tanárai: Vladár Éva, Paul Crowson

Európa Ifjú Költője
Palatinus Nikolett
különdíj
Tanárai: Vladár Éva, Paul Crowson

Európa Ifjú Költője
Narancsik Norbert
különdíj
Tanárai: Vladár Éva, Paul Crowson

Európa Ifjú Költője
Kubus Kíra
különdíj
Tanárai: Vladár Éva, Paul Crowson

Európa Ifjú Költője
Liliom Andrea
különdíj
Tanárai: Vladár Éva, Paul Crowson

Európa Ifjú Költője
Szepesvári Bálint
különdíj
Tanárai: Vladár Éva, Paul Crowson

történelem
Gozdán Dóra
megyei forduló
Tanára: Salacz Attila

történelem
Kovács Ágnes
megyei forduló
Tanára: Zsikla Ágnes

történelem
Fodor Zsolt
megyei forduló
Tanára: Zsikla Ágnes

matematika
Szőnyi Borbála
megyei forduló
Tanára: Felnagy Krisztián

matematika
Rácz Roland
megyei forduló
Tanára: Felnagy Krisztián

matematika
László Máté
megyei forduló
Tanára: Rádi Kornélia

matematika
Eszter Ákos
megyei forduló
Tanára: Fődiné Szabó Klára

matematika
Tihanyi Kata
megyei forduló
Tanára: Fődiné Szabó Klára

matematika
László András
megyei forduló
Tanára: Fődiné Szabó Klára

matematika
Torma Bence
megyei forduló
Tanára: Rádi Kornélia

matematika
Bogáromi Dávid
megyei forduló
Tanára: Váradi Kirsztián

OKTV, angol nyelv
Agócs Ferenc
második forduló
Tanárai: Vladár Éva, Paul Crowson

OKTV, angol nyelv
Lázár Bence István
második forduló
Tanárai: Vladár Éva, Paul Crowson

Vári Kupa
fiúk csapata
3.
Edzőjük: Molnár Csaba

OKTV, latin nyelv
Agócs Ferenc
második forduló
Tanára: Kovács Erika

OKTV, latin nyelv
Szécsi Krisztián
második forduló
Tanára: Zákányné Frei Erzsébet

városi helytörténeti verseny
Pente Szilvia, Hugyecz Karina, Antóni Márkó, Patocskai Csongor
2.
Tanáruk: Hegedűs Katalin

sakkverseny
Balogh Judit Dóra
országos 1.
Edzője

városi helytörténeti verseny
Fenyvesi Balázs, Hunyadi Ákos, Jagodics Bendegúz,
Kovács Ágnes, Sólya Vanessza, Tarjányi Anna
2.
Tanáruk: Fodor Klaudia

iskolai szavalóverseny
Kazinczi Rita
1.
Tanára: Fodor Bernadett

iskolai szavalóverseny
Zsikla Gréta
1.
Tanára: Hegedűs Katalin

iskolai szavalóverseny
Patocskai Csongor
2.
Tanára: Hegedűs Katalin

iskolai szavalóverseny
Ledényi Gerda
3.
Tanára: Hegedűs Katalin

táncbajnokság
Eszter Ákos
országos 1.
Edzője

Bolyai matematika csapatverseny
Szőnyi Borbála, Híz Norbert, Sárközi Márk, Véh Endre
megyei 6.
Tanáruk: Felnagy Krisztián

FitKid
Skribanek Dóra
egyéni, összetett országos 1.
Edző: Tóth Péter, Angeli Ágota

FitKid
Suba Viktória
egyéni országos 1.
Edző: Tóth Péter, Angeli Ágota

országos úszóverseny
Juhász Adél
2 arany, 1 ezüst
Edzője: Novotny Attila

országos úszóverseny
Vas Luca
2 ezüst, 1 bronz
Edzője: Novotny Attila

országos úszóverseny
Szilvási Gréta
2 arany, 1 ezüst
Edzője: Novotny Attila

országos úszóverseny
Juhász Janka
2 arany
Edzője: Novotny Attila

országos úszóverseny
Nagy András
2 arany
Edzője: Novotny Attila

országos úszóverseny
Kripkó Ádám
2 arany
Edzője: Novotny Attila

országos úszóverseny
László Levente
1 bronz
Edzője: Novotny Attila

Illyés Gyula szavalóverseny
Vagyon József
országos döntős
Tanárai: Kovács Erika - Palásti Károly

Szilády JOMA Labdarúgó Torna
1996-os fiúk
5.
Tanáruk: Molnár Csaba

Szilády JOMA Labdarúgó Torna
1998-os fiúk
3.
Tanáruk: Molnár Csaba

Szilády JOMA Labdarúgó Torna
lányok
2.
Tanáruk: Molnár Csaba

Kecskeméti Ősz
Balogh Judit Dóra
2.
Edző

FitKid
Modern Times Halas F. E.
1. országos
Edző: Tóth Péter, Angeli Ágota

Szeptember végén
Vagyon József
országos 2.
Tanárai: Kovács Erika - Palásti Károly

Junior II. E latin táncok
Eszter Ákos
országos 1.
Edzője

Utánpótlás squash U17
Pocsai Ákos
országos 1.
Edzője

2013−2014. tanév

Eötvös-szónokverseny
Kovács Viktória
országos 10.
Tanára: Kovács Erika

Jó tanuló - jó sportoló
Fodor Zsófia
országos cím
Edzője

Jó tanuló - jó sportoló
Vas Luca
országos cím
Edzője: Novotny Attila

Klímaőrjárat
László Máté, László Bálint, Nagy András
3. regionális
Tanáruk: dr. Tomicskóné Magyar Tünde

FitKid
Skribanek Dóra
1. országos, városi különdíj
Edzője

úszás
Juhász Adél
két arany
Edzője: Novotny Attila

diákolimpia
sakkcsapat
országos 5.
Balogh Judit, Fekete Martin, Fekete Alex, Berta Sándor

városi síkfutóverseny
300 méteres síkfutás
Horváth Lilla
városi 2.
Tanára: Katkó Andrea

Teleki-verseny
Endre Klaudia
országos 4.
Tanára: Kiss László

Titok, angol nyelv
Liptai Anna
3. országos
Tanára: Vladár Éva

Titok, angol nyelv
Szűcs-Nagy Liza
4. országos
Tanára: Vladár Éva

Titok, angol nyelv
Huszár Maxim
7. országos
Tanára: Vladár Éva

Együtt szaval a nemzet
Bibó-gimnázium
legkreatívabb középiskola
Tanárok: Palásti Károly, Karaszi Csaba

Ábel Jenő latinverseny
Agócs Ferenc
országos 20.
Tanára: Kovács Erika

Ábel Jenő latinverseny
Tóka Borbála
országos 8.
Tanára: Kovács Erika

Eötvös-szónokverseny
Kovács Viktória
regionális 1., országos döntős
Tanára: Kovács Erika

Eötvös-szónokverseny
Gozdán Dóra
regionális 6., országos döntős
Tanára: Kovács Erika

latinverseny
Agócs Ferenc
országos 9.
Tanára: Kovács Erika

diákolimpia, aerobik
Lencse Petra
országos egyéni 7.
Edzői: Bátyai Gáborné, Bátyai Fruzsina

diákolimpia, kézilabda
fiúcsapat
országos 11.
Edző: Lajkó Róbert

Zrínyi, matematika
Bogáromi Dávid
5. országos
Tanára: Váradi Krisztián

Kenguru, matematika
Bogáromi Dávid
7. országos
Tanára: Váradi Krisztián

OKTV, matematika
Bogáromi Dávid
18. országos
Tanára: Váradi Krisztián

Teleki-verseny
Endre Klaudia
megyei 1., országos döntős
Tanára: Kiss László

Teleki-verseny
Péczka Zsanett
megyei 3.
Tanára: Kiss László

Szóvarázs
Hunyadi Izabella
városi 2.
Tanára: Palásti Károly

diákolimpia
fiúk tornászcsapata
országos 6.
Edzőjük: Tóth István

ÉDANY
Mátyus András
megyei 1., országos döntős
Tanára: Fodor Bernadett

ÉDANY
Rávai Bettina
megyei 4.
Tanára: Fodor Bernadett

Lány galambbal
Simon Zsófi
városi 1.
Tanára: Zákányné Frei Erzsébet, Fodor Bernadett

Lány galambbal
Varga Réka
városi 1.
Tanára: Fodor Bernadett

OKTV, angol
Barna Bence
13. országos
Tanárai: Vladár Éva, Paul Crowson

lovaglás
Balogh Andrea
3 1., 1 2. hely
Edzője

Int. Ströck ATUS Graz Trophy 2014
Juhász Adél
2 aranyérem
Edzője: Novotny Attila

Fit-Kid Dance
Suba Viktória
országos egyéni 4.
Edzője: Tóth Péter

Fit-Kid Dance
Tóth Veronika
országos egyéni 7.
Edzője: Tóth Péter

Kerékpáros Iskola Kupa
Simon Zsófi
városi 1., megyei döntős
Edzője: önmaga

Kerékpáros Iskola Kupa
Kajtár Bence
városi 1., megyei döntős
Edzője: önmaga

Kerékpáros Iskola Kupa
László Máté
városi 2., megyei döntős
Edzője: önmaga

XVIII. vidékbajnokság
Nagy András
országos vidékbajnok.
Edző: Novotny Attila

Less-verseny
Endrei Klaudia
országos döntős
Tanára: Kiss László

Less-verseny
Nagy Zsófia
országos döntős
Tanára: Kiss László

Rákóczi-latinverseny
László Alexandra
országos döntős
Tanára: Kovács Erika

Rákóczi-latinverseny
Agócs Ferenc
országos döntős
Tanára: Kovács Erika

diákolimpia
fiúk kézilabdacsapata
országos döntő
Tanáruk: Lajkó Róbert

országos szövegértési
Nagy Zsófia
4., legjobb bibós különdíja
Tanára: Zákányné Frei Erzsébet

országos szövegértési
Liptai Anna
14.
Tanára: Palásti Károly

országos szövegértési
Pente Szilvia
16.
Tanára: Palásti Károly

országos szövegértési
Horváth Lilla
23.
Tanára: Zákányné Frei Erzsébet

Eötvös-szónokverseny
Kovács Viktória
megyei döntős
Tanára: Kovács Erika

Eötvös-szónokverseny
Gozdán Dóra
megyei döntős
Tanára: Kovács Erika

Kazinczy-verseny
Kovács Viktória
megyei 4.
Tanára: Kovács Erika

megyei matematikaverseny
Bogáromi Dávid
2.
Tanára: Váradi Krisztián

megyei matematikaverseny
Torma Bence
4.
Tanára: Kállayné Vankó Erika

megyei matematikaverseny
Endre Klaudia
6.
Tanára: Varga Csaba

Curie kémiaverseny
Rávai Bettina
területi 7.
Tanára: Tóth Piroska

Hatvani-versmondó
Vagyon József
1.
Felkészítője: Kovács Erika, Palásti Károly

Hatvani-versmondó
Kovács Viktória
2.
Tanára: Kovács Erika

OKTV, angol
Barna Bence
országos döntős
Tanárai: Vladár Éva, Paul Crovson

megyei sakk
Balogh Judit Dóra, Berta Sándor, Fekete Alex. Fekete Martin
megyei 1., országos döntős
Edzője: közös

Zrínyi-matematikaverseny
Bogáromi Dávid
megyei 1., országos döntős
Tanára: Váradi Krisztián

OKTV, matematika
Bogáromi Dávid
országos döntős
Tanára: Váradi Krisztián

diákolimpia
Vas Luca
országos 7.
Edző: Novotny Attila

Nagy Attila versmondó
Vagyon József
1.
Tanára: Kovács Erika, Palásti Károly

mesemondó
Hunyadi Viktória Izabella
udvarhölgy
Tanára: Palásti Károly

Kecskeméti Tél (sakk)
Balogh Judit Dóra
1.
Edzője:

Szép magyar beszéd
Tóth Lili
területi 2.
Tanára: Zákányné Frei Erzsébet

latinverseny
László Alexandra
országos döntős
Tanára: Kovács Erika

Dr. Szabó Miklós-verseny
Horváth Lilla
országos döntős
Tanára: Zákányné Frei Erzsébet

Dr. Szabó Miklós-verseny
Nagy Zsófia
országos döntős
Tanára: Zákányné Frei Erzsébet

Dr. Szabó Miklós-verseny
Pente Szilvia
országos döntős
Tanára: Palásti Károly

Dr. Szabó Miklós-verseny
Liptai Anna
országos döntős
Tanára: Palásti Károly

Kazinczy-verseny
Gozdán Dóra
iskolai 1., megyei döntős
Tanára: Kovács Erika

Kazinczy-verseny
Mátyus András
iskolai 2.
Tanára: Fodor Bernadett

Kazinczy-verseny
Pető Gréta
iskolai 3.
Tanára: Fodor Bernadett

ÉDANY
Mátyus András
iskolai 1., megyei döntős
Tanára: Fodor Bernadett

ÉDANY
Rávai Bettina
iskolai 2., megyei döntős
Tanára: Fodor Bernadett

ÉDANY
Gozdán Dóra
iskolai 3.
Tanára: Kovács Erika

diákolimpia
tornászcsapat
országos döntős
Edző: Tóth István

diákolimpia
Vas Luca
országos döntős
Edző: Novotny Attila

Rákóczi Kupa
futballcsapat
5.
Edző: Tóth István

Implom-verseny
Dudás Helga
országos döntős
Tanára: Fodor Bernadett

Európa ifjú költője
Sulyok Emma
két, országos 1.
Tanárai: Vladár Éva, Paul Crowson

Európa ifjú költője
Sulyok Emma
országos 2.
Tanárai: Vladár Éva, Paul Crowson

Európa ifjú költője
Szabó Erzsébet
országos 3.
Tanárai: Vladár Éva, Paul Crowson

Európa ifjú költője
Szécsi Krisztián
országos különdíj
Tanárai: Vladár Éva, Paul Crowson

Európa ifjú költője
Bánfi Ágnes
országos különdíj
Tanárai: Vladár Éva, Paul Crowson

OKTV, angol
Barna Bence
második fordulós
Tanárai: Vladár Éva, Paul Crowson

OKTV, angol
Lázár Bence
második fordulós
Tanárai: Vladár Éva, Paul Crowson

sakk emlékverseny
Balogh Judit Dóra
országos 1.
Felkészítő: edző

iskolai versmondó
Huszár Maxim
1.
Tanára: Palásti Károly, dr. Bognár Zoltán

iskolai versmondó
Kócsó Martin
1.
Tanára: Zákányné Frei Erzsébet, Hegedűs Katalin

iskolai versmondó
Bárány Olivér
2.
Tanára: Zákányné Frei Erzsébet, Hegedűs Katalin

iskolai versmondó
Pető Gréta
3.
Tanára: Fodor Bernadett, dr. Bognár Zoltán

Vári Kupa
fiúk csapata
1.
Edző: Tóth István

Vári Kupa
Tóth Tamás
legtechnikásabb játékos
Edző: Tóth István

mesemondó verseny
Hunyadi Viktória
területi 1., megyei döntős
Tanára: Palásti Károly

Csokonai-verseny
Endre Klaudia, Paczolay Nóra, Péczka Zsanett, Szabó Laura
városi 2.
Tanáruk: Zákányné Frei Erzsébet

Csokonai-verseny
Gusztos Enid, Horváth Lilla, Jasó Enikő, Nagy Zsófia
városi 4.
Tanáruk: Zákányné Frei Erzsébet

Implom-verseny
Dudás Helga
iskolai 1., megyei döntős
Tanárai: Zákányné Frei Erzsébet, Fodor Bernadett

Implom-verseny
László Alexandra
iskolai 2., megyei döntős
Tanára: Kovács Erika

Földvigyázók
Volford Ákos
városi 1.
Tanára: Kollarics Gábor

zongoristák versenye
Schindler Regina
megyei nívódíj
Felkészítője: Ulakcsainé Lovas Jolán

Nemzetközi fitnessverseny
Skribanek Dóra
2. (egyéni, páros)
Felkészítője: Tóth Péter, Angeli Ágota

Diákszimpózium
Sebők Attila
1.
Tanára: Hegedűs Katalin–Sajdikné Béla Györgyi

Diákszimpózium
Kakuja Fanni–Kiss Bernadett
3.
Tanára: Tóth Piroska

Diákszimpózium
Rávai Bettina
különdíj
Tanára: Tóth Piroska

Lauder sakkfesztivál
Balogh Judit Dóra
országos 1.
Felkészítő: edző

Juhász Károly sakkemlékverseny
Balogh Judit Dóra
1.
Felkészítője: edző

ÉDANY
Szécsi Krisztián
országos különdíj
Tanára: Zákányné Frei Erzsébet

labdarúgás
fiúcsapat
városi 3.
Felkészítő: edző


2012−2013. tanév

diákolimpia
Balogh Judit Dóra
10.
Felkészítő: edző

diákolimpia
Fekete Alex
9.
Felkészítő: edző

Harlem shake
9. b
1. városi
Önálló munka

Ábel Jenő latinverseny
László Alexandra
országos 11.
Tanára: Kovács Erika

Ábel Jenő latinverseny
Agócs Ferenc
országos 12.
Tanára: Kovács Erika

Ábel Jenő latinverseny
Tóka Borbála
kiemelt dicséret
Tanára: Kovács Erika

Ábel Jenő latinverseny
Gozdán Dóra
kiemelt dicséret
Tanára: Kovács Erika

Ábel Jenő latinverseny
Balog Márk
kiemelt dicséret
Tanára: Kovács Erika

Ábel Jenő latinverseny
Papdi Ramóna
dicséret
Tanára: Kovács Erika

Teleki Pál földrajzverseny
Endre Klaudia
1. megyei
Tanára: Kiss László

Teleki Pál földrajzverseny
Péczka Zsanett
2. megyei
Tanára: Kiss László

Teleki Pál földrajzverseny
Nagy Zsófia
3. megyei
Tanára: Kiss László

országos angol
Bognár Enikő
7.
Tanára: Vladár Éva

Arany Dániel matematikaverseny
Bogáromi Dávid
1. országos
Tanára: Rádi Kornélia

iskolai matematika
Torma Gábor
1.
Tanára: Rádi Kornélia

iskolai matematika
Kolozsvári László
2.
Tanára: Rádi Kornélia

iskolai matematika
Kiss Szabolcs
3.
Tanára: Fődiné Szabó Klára

iskolai matematika
Veres Alexandra
1.
Tanára: Fődiné Szabó Klára

iskolai matematika
Torma Bence
1.
Tanára: Kállayné Vankó Erika

iskolai matematika
Rapavi Rebeka
2.
Tanára: Váradi Krisztián

iskolai matematika
Endre Klaudia
1.
Tanára: Varga Csaba

Radnóti-versmondó
Vagyon József
megyei 1.
Tanára: Palásti Károly, Kovács Erika

Radnóti-versmondó
Kovács Viktória
megyei 3.
Tanára: Kovács Erika

diákolimpia, sakk
Balogh Judit, Fekete Alex
országos
Tanára: edző

OKTV, latin
Fődi Krisztina
országos 19.
Tanára: Kovács Erika

OKTV, latin
Kiss Szabolcs
országos 33.
Tanára: Kovács Erika

Katasztrófavédelem
Farkas Ármin, Jegyes-Molnár Pál, Csupity Péter, Rácz Szabolcs, Sólya Balázs
megyei döntős

Kenguru nemzetközi verseny
Bogáromi Dávid
megyei 2., országos 17.
Tanára: Rádi Kornélia

Kenguru nemzetközi verseny
Rapcsák Péter
megyei 4., országos 51.
Tanára: Rádi Kornélia

Arany Dániel-verseny
Bogáromi Dávid
országos döntős
Tanára: Rádi Kornélia

Szabó Miklós-verseny
Fodor Zsolt
országos különdíj
Tanára: Fodor Bernadett

Szabó Miklós-verseny
Péczka Zsanett
országos 14.
Tanára: Zákányné Frei Erzsébet

Kőrösi-verseny
Seres Bianka
országos 7.
Tanára: Kiss László

Kőrösi-verseny
Hodoniczki Armand
országos 10.
Tanára: Kiss László

Kazinczy-verseny
Gozdán Dóra
megyei 3.
Tanára: Kovács Erika

Pro patria
László Alexandra
országos 11.
Tanára: Kovács Erika

Pro patria
Agócs Ferenc
országos 14.
Tanára: Kovács Erika

Hatvani-versmondó
Szécsi Krisztián
2.
Tanára: Zákányné Frei Erzsébet

Hatvani-versmondó
Polgár Gabriella
3.
Tanára: dr. Bognár Zoltán

Diákolimpia
Vas Luca
országos 5.
Tanára: edzője

OKTV, latin
Fődi Krisztina
országos döntős
Tanára: Kovács Erika

OKTV, latin
Kiss Szabolcs
országos döntős
Tanára: Kovács Erika

Zrínyi-matematika
Bogáromi Dávid
megyei 1., országos 6.
Tanára: Rádi Kornélia

Zrínyi-matematika
Torma Bence
megyei 3.
Tanára: Kállayné Vankó Erika

Zrínyi-matematika
Fodor Zsolt
megyei 13.
Tanára: Fődiné Szabó Klára

Bibó Kupa
lánycsapat
2.
Tanáruk: Katkó Andrea

Bibó Kupa
fiúcsapat
2.
Tanáruk: Lajkó Róbert

Pro patria
László Alexandra
országos döntős
Tanára: Kovács Erika

Pro patria
Agócs Ferenc
országos döntős
Tanára: Kovács Erika

Curie-verseny
Ilovai Brúnó
területi döntős
Tanára: Tóth Piroska

Kazinczy-verseny
Tóth Mirtill
megyei 3.
Tanára: Fodor Bernadett

Kazinczy-verseny
Kubus Kíra
iskolai 1., megyei döntős
Tanára: Fodor Bernadett

Kazinczy-verseny
Gozdán Dóra
iskolai 1., megyei döntős
Tanára: Kovács Erika

ÉDANY verseny
Szécsi Krisztián
iskolai 1., megyei döntős
Tanára: Zákányné Frei Erzsébet

ÉDANY verseny
Farkas Flóra
iskolai 2., megyei döntős
Tanára: Kovács Erika

ÉDANY verseny
Balázs-Piri Kata
iskolai 3.
Tanára: Zákányné Frei Erzsébet

ÉDANY verseny
Tóth Tamás
iskolai 3.
Tanára: Fodor Bernadett

OKTV informatika
Bogáromi Zoltán
2. forduló
Tanára: Varga Csaba

Kőrösi Csoma Sándor földrajzverseny
Seres Bianka
országos döntős
Tanára: Kiss László

Kőrösi Csoma Sándor földrajzverseny
Hodoniczki Armand
országos döntős
Tanára: Kiss László

Arany János irodalomverseny
Farkas Flóra
országos döntős
Tanára: Kovács Erika

Implom József helyesírási verseny
László Alexandra
országos döntős
Tanára: Kovács Erika

Nemzetközi sakk
Berta Sándor
egyéni 4.
Tanára: edzője

Diákolimpia
Vas Luca
továbbjutó
Tanára: edző

Megyei matematikaverseny
Bogáromi Dávid
1.
Tanára: Rádi Kornélia

Európa Ifjú költője
Sulyok Emma
1. és különdíj
Tanára: Vladár Éva, Paul Crowson

Európa Ifjú költője
Bogáromi Dávid
2.
Tanára: Vladár Éva, Paul Crowson

Európa Ifjú költője
Kosza Péter
különdíj
Tanára: Vladár Éva, Paul Crowson

Megyei matematikaverseny
Tóka Borbála
II. forduló
Tanára: Váradi Krisztián

Megyei matematikaverseny
Torma Bence
II. forduló
Tanára: Kállayné Vankó Erika

Megyei matematikaverseny
Bogáromi Dávid
II. forduló
Tanára: Rádi Kornélia

Megyei matematikaverseny
Mezei Mária
II. forduló
Tanára: Varga Csaba

Megyei matematikaverseny
Varga Réka
II. forduló
Tanára: Varga Csaba

Megyei matematikaverseny
Bogáromi Zoltán
II. forduló
Tanára: Rádi Kornélia

Megyei matematikaverseny
Kolozsvári László
II. forduló
Tanára: Rádi Kornélia

Megyei matematikaverseny
Torma Gábor
II. forduló
Tanára: Rádi Kornélia

Megyei matematikaverseny
András Máté Cseke
II. forduló
Tanára: Váradi Krisztián

Hírös félmaraton
Lenhardt Lívia
I.
Edzője

Hírös félmaraton
Vancsura Réka
II.
Edzője

Diákszimpózium
Tóth Ákos
III.
Tanára: Palásti Károly

Diákszimpózium
Bozóki Eszter, Szenczi Alexa
III.
Tanára: Fodor Bernadett

Diákszimpózium
Szakál Mátyás
III.
Tanára: Kissné Kriszt Zsuzsanna

Diákszimpózium
Farkas Flóra
II.
Tanára: Hegedűs Katalin

Diákszimpózium
Berta Sándor, Mátyus András
különdíj
Tanára: Fodor Bernadett

Diákszimpózium
Liliom Andrea
I.
Tanára: Tóth Piroska

Diákszimpózium
Sebők Attila
I.
Tanára: Kállayné Vankó Erika

Diákszimpózium
Rávai Bettina
II.
Tanára: Tóth Piroska

Diákszimpózium
Balázs-Piri Kata, Szécsi Krisztián
III.
Tanára: Tóth Piroska

Diákszimpózium
Nagy Orsolya
I.
Tanára: Fogl Ágnes

Diákszimpózium
Balogh Andrea
II.
Tanára: Fogl Ágnes

Úszóverseny, Baja
Vas Luca
I.
Edzője

Nemzetközi Sakkverseny
Berta Sándor
22.
Edzője

Meglelni hont a hazában
Dusnoki Gergő, Kovács Ágnes, Simon Zsófi, Varga Petra
I.
Tanáraik: Felnagy Krisztián, Zsikla Ágnes

OKTV, angol nyelv
Rapcsák Péter
2. forduló
Tanára: Vladár Éva, Paul Crowson

OKTV, angol nyelv
Barna Bence
2. forduló
Tanára: Vladár Éva, Paul Crowson

OKTV, latin nyelv
Fődi Krisztina
2. forduló
Tanára: Kovács Erika

OKTV, latin nyelv
Kiss Szabolcs
2. forduló
Tanára: Kovács Erika

Helytörténeti
Dusnoki Gergő, Kovács Ágnes, Varga Petra, Simon Zsófi
1. városi
Tanáruk: Zsikla Ágnes, Felnagy Krisztián

OKTV, matematika
Torma Gábor
2. forduló
Tanára: Rádi Kornélia

Zöld-híd városi fotópályázat
Nagy Orsolya
III.
Tanára: Kollarics Gábor

Szüreti városi futóverseny
Bibó-gimnázium
legeredményesebb iskola
Tanárok: Katkó Andrea és Lajkó Róbert

Bringabarangoló
9. évfolyam
I–II. hely
Tanáruk: Virágné Színes Ilona

Kiskunhalasi zeneiskola
Hegedűs Ákos Márk
kiemelt nívódíj
klasszikus gitár

Kiskunhalasi zeneiskola
Schindler Regina
kiemelt nívódíj
zongora

Kiskunhalasi zeneiskola
Kiss Enikő
kiemelt nívódíj
zongora

Nemzetközi Ifjúsági Sakkverseny
Berta Sándor
II.
csapattag

VI. Aradi Vértanúk Labdarúgótorna
8. osztály
VI.
Tanáruk: Kollarics Gábor

VI. Aradi Vértanúk Labdarúgótorna
10. évfolyam
II.
Tanáruk: Kollarics Gábor

VI. Aradi Vértanúk Labdarúgótorna
11–12. évfolyam
III.
Tanáruk: Kollarics Gábor

VI. Aradi Vértanúk Labdarúgótorna
Tóth Tamás
legjobb mezőnyjátékos
Tanáruk: Kollarics Gábor

Ciao! Beszéljünk olaszul? országos verseny
Polgár Gabriella
I.
Tanára: Király Brigitta

Ciao! Beszéljünk olaszul? országos verseny
Németh Regina
III.
Tanára: Király Brigitta


2011−2012. tanév

MADARÁSZ LILLA

Eötvös-szónokverseny
országos 4.
tanára. Palásti Károly

SZŐKE ANNA

OKTV, magyar nyelv
9. országos
tanára. Fodor Bernadett

MADARÁSZ LILLA

Eötvös-szónokverseny, dél-alföldi régió
2. (országos döntő)
tanárai: Palásti Károly, dr. Bognár Zoltán

MAKAY ZSOLT

diszkoszvetés, V. korcsoport
2. országos

VÁRADI KRISZTINA

diszkoszvetés, súlylökés, VI. korcsoport
1. országos

VANCSURA GERGŐ

3000 m síkfutás, V. korcsoport
4. országos

BABÓS BIANKA

Titok angolverseny
1. országos
tanárai: Vladár Éva, Paul Crowson

OLÁH ALEX

Titok angolverseny
6. országos
tanárai: Vladár Éva, Paul Crowson

GOZDÁN DÓRA

Titok angolverseny
5. országos
tanárai: Vladár Éva, Paul Crowson

RÁCZ SZABOLCS, CSUPITY PÉTER, FARKAS ÁRMIN, J. MOLNÁR PÁL

katasztrófavédelmi ifjúsági verseny
2. országos

BOGÁROMI DÁVID

Arany Dániel-verseny
3. országos
tanára: Rádi Kornélia

MADARÁSZ LILLA

szónokverseny
országos döntős
tanára: Palásti Károly

KÁRÁSZ GÁBOR

Less-verseny
országos 10.
tanára: Kiss László

TÓTH ÁKOS

Szóvarázs
különdíj
tanárai: Fodor Bernadett, Palásti Károly

PERCS ÉVA

TUDOK
1. országos
tanára. Fogl Ágnes

SZŰCS LIZA

diákolimpia, fallabda
1. országos

BOGÁROMI DÁVID

Gordiusz-matematikaverseny
4. országos
tanára: Rádi Kornélia

SZŰCS IVETT

városi versíró
1.
tanára: Zákányné Frei Erzsébet

JUHÁSZ DÓRA

városi versíró
3.
tanára: Veszelszkiné Huszárik Ildikó

V. KORCSOPORT, FIÚK

kézilabda
3. megyei
edzőjük: Lajkó Róbert

V. KORCSOPORT, LÁNYOK

kézilabda
1. megyei
edzőjük: Katkó Andrea

KÁRÁSZ GÁBOR

Less-verseny
országos döntős
tanára: Kiss László

LÁSZLÓ ALEXANDRA

Simonyi-verseny
1. (megyei döntős)
tanára: Fodor Bernadett

KOVÁCS VIKTÓRIA

Szűts-versmondó
1. megyei
tanára: Kovács Erika

8. OSZTÁLY CSAPATA

Szilády-verseny
3.
tanár: kovács Erika

NAGY ZSÓFIA

Kőrösi-Csoma-verseny
országos 22.
tanára: Kiss László

KÁRÁSZ GÁBOR

Kőrösi-Csoma-verseny
országos 4.
tanára: Kiss László

VAGYON JÓZSEF

Hatvani-versmondó
1.
tanára: Kovács Erika

KURGYIS ANDREA

Hatvani-versmondó
2.
tanára: Zákányné Frei Erzsébet

SZÉCSI KRISZTIÁN

Hatvani-versmondó
3.
tanára: Zákányné Frei Erzsébet

BALOG LAJOS

Hatvani-versmondó
különdíjas
tanára: Zákányné Frei Erzsébet

NAGY SZIMONETTA

Hatvani-versmondó
különdíjas
tanára: Veszelszkiné Huszárik Ildikó

LÁNYOK KÉZILABDACSAPATA

Bibó Kupa
2.
tanáruk: Katkó Andrea

FIÚK KÉZILABDACSAPATA

Bibó Kupa
1.
tanáruk:Lajkó Róbert

KOVÁCS VIKTÓRIA

városi versmondó
1. (megyei döntős)
tanára: Kovács Erika

VAGYON JÓZSEF

városi versmondó
2.
tanára: Kovács Erika

FŐDI KRISZTINA

területi latinverseny
ezüst minősítés
tanára: Kovács Erika

ZSIGMOND OLIVÉR

OKTV matematika
döntős
tanára: Kállayné Vankó Erika

KÁRÁSZ GÁBOR

Kőrösi Csoma Sándor verseny
továbbjutó
tanára: Kiss László

NAGY ZSÓFIA

Kőrösi Csoma Sándor verseny
továbbjutó
tanára: Kiss László

GOZDÁN DÓRA

Szép magyar beszéd
országos döntős
tanára: Kovács Erika

KISS SZABOLCS, FŐDI KRISZTINA

nemzetközi latinverseny
csapattag
tanáruk: Kovács Erika

SZABÓ ERZSÉBET

Implom-verseny
országos döntős
tanára: Kovács Erika

DADAY BENCE

Varga Tamás matematikaverseny
2. forduló
tanára: Fődiné Szabó Klára

FODOR ZSOLT

Varga Tamás matematikaverseny
2. forduló
tanára: Fődiné Szabó Klára

RAPAVI REBEKA

Varga Tamás matematikaverseny
2. forduló
tanára: Kállayné Vankó Erika

TÓKA BORBÁLA

Varga Tamás matematikaverseny
2. forduló
tanára: Kállayné Vankó Erika

BOGÁROMI ZOLTÁN

OKTV, német nyelv
2. forduló
tanára: Mikó Edit

ZSIGMOND OLIVÉR

OKTV, fizika
második forduló
tanára: Váradi Krisztián

SIKE KLAUDIA

Nyírő-verseny
3.
tanára: Kovács Erika

GOZDÁN DÓRA

Nyírő-verseny
2.
tanára: Kovács Erika

GOZDÁN DÓRA

Kazinczy-verseny
1. (iskolai)
tanára: Kovács Erika

KOVÁCS VIKTÓRIA

Kazinczy-verseny
2. (iskolai)
tanára: Kovács Erika

KUBUS KIRA

Kazinczy-verseny
3. (iskolai)
tanárai: Fodor Bernadett és Palásti Károly

ERDÉLYI ÁKOS

Kazinczy-verseny
1. (iskolai)
tanára: Hegedűs Katalin

NAGY NOÉMI

Kazinczy-verseny
2. (iskolai)
tanára: Hegedűs Katalin

NÉMETH IZABELLA

Kazinczy-verseny
3. (iskolai)
tanára: Zákányné Frei Erzsébet

MADARÁSZ LILLA

ÉDANY
1. (iskolai)
tanára: Palásti Károly

VASS VANDA

ÉDANY
2. (iskolai)
tanára: dr. Bognár Zoltán

NAGY NOÉMI

ÉDANY
3. (iskolai)
tanára: Hegedűs Katalin

HUNYADI SÁNDOR

OKTV, történelem
2. forduló
tanára: Palásti Károly, Hegedűs Katalin

SZŐKE ANNA

OKTV, magyar nyelv
2. forduló
tanára: Fodor Bernadett

ZSIGMOND OLIVÉR

matematika OKTV
2. fordulós
tanára: Kállayné Vankó Erika

BAUECKER ÁDÁM

iskolai Implom-verseny
1. hely (megyei döntős)
tanára: dr. Bognár Zoltán

SZABÓ ERZSÉBET

iskolai Implom-verseny
2. hely (megyei döntős)
tanára: Kovács Erika

RIDEG REGINA, KOCSIS FRUZSINA, VÖRÖS-BALOG LAURA

Így olvasunk mi/ma
országos díj
tanáruk: Zákányné Frei Erzsébet

TÓTH ÁKOS

iskolai versmondás
1. hely
tanára: Fodor Bernadett, Palásti Károly

BABUD ÁKOS

iskolai versmondás
2. hely
tanára: Fodor Bernadett, Palásti Károly

TÓTH MIRTILL

iskolai versmondás
3. hely
tanára: Fodor Bernadett, Palásti Károly

FEKETE ZOLTÁN

iskolai versmondás
1. hely
tanára: Zákányné Frei Erzsébet

CZINKÓCZKI LILI

iskolai versmondás
2. hely
tanára: Zákányné Frei Erzsébet

VANCSURA GERGELY

iskolai versmondás
3. hely
tanára: dr. Bognár Zoltán

ANDRÁS MÁTÉ CSEKE – KOCH ATTILA – TIHANYI FANNI – TÓKA BOBRBÁLA

Bolyai-verseny
3. hely (megyei)
tanáruk: Kállayné Vankó Erika

KOVÁCS VIKTÓRIA

Krefiti
dicséret (országos)
tanára: Kovács Erika


2010−2011. tanév

SZŰCS LIZA

fallabda
4. hely (nemzetközi)
edzője: Németh István

SZŰCS ÁKOS

fallabda
1. hely (nemzetközi)
edzője: Németh István

VÁRADI KRISZTINA

diákolimpia, diszkoszvetés
1. hely
edzője: Csernák Zsolt

VÁRADI KRISZTINA

diákolimpia, kalapácsvetés
6. hely
edzője: Csernák Zsolt

VÁRADI KRISZTINA

diákolimpia, súlylökés
1. hely
edzője: Csernák Zsolt

ZSIGMOND OLIVÉR

Kenguru, nemzetközi matematikaverseny
13. hely
tanára: Kállayné Vankó Erika

LÁSZLÓ ALEXANDRA

TITOK angolverseny
4. hely
tanára: Vladár Éva

NEHÉZ NIKOLETTA

megyei szavalóverseny
1. hely
tanára: Fodor Bernadett

TÓTH SZILÁRD

szóvarázs
különdíj
tanára: Kovács Erika

LÁNYCSAPAT (kézilabda)

diákolimpia
1. hely
tanáruk: Katkó Andrea

SZŰCS LIZA

fallabda
2. hely (országos)
tanára: edző

FÖLDI OLINDA, EGYED-IZSÁK KATALIN, NAGY ZSÓFIA, CSOMOR ÁRON

Régiónk – a Kárpát-medence
országos döntős
tanáraik: Kiss László, Tóth Piroska

BARNA BENCE

országos angolverseny
6. hely
tanára: Vladár Éva

SZŐKE ANNA

ÉDANY
1. hely (országos döntős)
tanára: Fodor Bernadett

HUNYADI SÁNDOR

Koháry-verseny
megyei 2. hely
tanára: Palásti Károly

BORBÉNYI EDINA

angol nyelvi szónokverseny
regionális 2. hely
tanára: Vladár Éva – Paul Crowson

FAZEKAS NÓRA

OKTV, német
országos 5. hely
tanára: Veszelszki Pál

DÉR ANDREA

TUDOK
legjobban előadott prezentáció
tanára: Tóth Piroska

BÖLECZ VIRÁG RÁHEL

regionális szónokverseny
3. hely (országos döntős)
tanára: Hegedűs Katalin

KOVÁCS VIKTÓRIA

városi versmondó
2. hely
tanára: Kovács Erika

GOZDÁN DÓRA

országos szövegértési verseny
3. hely
tanára: Kovács Erika

FŐDI KRISZTINA

Irinyi-kémiaverseny
megyei 3. hely
tanára: Kissné Kriszt Zsuzsanna

KOZMA MIHÁLY

regionális latinverseny
ezüstminősítés
tanára: Kovács Erika

FŐDI KRISZTINA

regionális latinverseny
bronzminősítés
tanára: Kovács Erika

NEHÉZ NIKOLETTA

regionális latinverseny
bronzminősítés
tanára: Kovács Erika

SCHINDLER REGINA

regionális latinverseny
bronzminősítés
tanára: Kovács Erika

KOVÁCS VIKTÓRIA

városi versmondó
1. hely, megyei döntős
tanára: Kovács Erika

VADKERTI-TÓTH NIKOLETT – PÉTERFIA JUDIT – BADINSZKI DIÁNA

diorámakészítés, iskolai
1. hely
tanára: Palásti Károly

MOHÁCSI MERCÉDESZ

diorámakészítés, iskolai
2. hely
tanára: Zákányné Frei Erzsébet

ÁRVAI HENRIETTA – KURGYIS ANDREA

diorámakészítés, iskolai
3. hely
tanára: Zákányné Frei Erzsébet

TORMA GÁBOR

Gordiusz, matematika
megyei 5. hely, legjobb halasi
tanára: Rádi Kornélia

MADARÁSZ EMESE

Természet Világa
országos 1. hely
tanára: Tóth Piroska

ERDÉLYI ÁKOS

városi versmondó verseny
1. hely
tanára: Hegedűs Katalin – Palásti Károly

BÖLECZ VIRÁG RÁHEL

városi versmondó verseny
2. hely
tanára: Hegedűs Katalin – Palásti Károly

KURGYIS ANDREA

városi versmondó verseny
3. hely
tanára: Zákányné Frei Erzsébet

BÖLECZ VIRÁG

iskolai szónokverseny
1. hely (döntős)
tanára: Hegedűs Katalin

ERDÉLYI ÁKOS

iskolai szónokverseny
2. hely
tanára: Hegedűs Katalin

MADARÁSZ LILLA

iskolai szónokverseny
3. hely
tanára: Palásti Károly

VAGYON JÓZSEF

megyei mesemondó verseny
3. hely
tanára: Kovács Erika

MIKÓ NIKOLETT

Implom-verseny
2. hely, országos döntős
tanára: Zákányné Frei Erzsébet

ZSIGMOND OLIVÉR

megyei matematika
2. hely
tanára: Kállayné Vankó Erika

NAGY-ZÁMBÓ CSONGOR

országos fotóverseny
3. hely
önálló munka

BORBÉNYI EDINA

ÉDANY, iskolai
1. hely, megyei döntős
tanára: Fodor Bernadett

SZŐKE ANNA

ÉDANY, iskolai
1. hely, megyei döntős
tanára: Fodor Bernadett

LEHR KRISZTINA

ÉDANY, iskolai
3. hely
tanára: Fodor Bernadett

GOZDÁN DÓRA

Kazinczy-verseny, iskolai
1. hely, regionális döntős
tanára: Kovács Erika

KOVÁCS VIKTÓRIA

Kazinczy-verseny, iskolai
2. hely
tanára: Kovács Erika

SIKE KLAUDIA

Kazinczy-verseny, iskolai
3. hely
tanára: Hegedűs Katalin

NEHÉZ NIKOLETTA

Kazinczy-verseny, iskolai
1. hely, megyei döntős
tanára: Fodor Bernadett

KURGYIS ANDREA

Kazinczy-verseny, iskolai
2. hely
tanára: Zákányné Frei Erzsébet

NÉMETH IZABELLA

Kazinczy-verseny, iskolai
3. hely
tanára: Zákányné Frei Erzsébet

KURGYIS ANDREA

Nyírő-verseny
2. hely
tanára: Zákányné Frei Erzsébet

GOZDÁN DÓRA

Nyírő-verseny
különdíj
tanára: Kovács Erika

RAPCSÁK PÉTER

Európa ifjú költője
2. hely
tanára: Vladár Éva – Paul Crowson

RADVÁNSZKI RENÁTA

Európa ifjú költője
1. hely
tanára: Vladár Éva – Paul Crowson

ZSIGMOND OLIVÉR

Európa ifjú költője
1. hely
tanára: Vladár Éva – Paul Crowson

RADVÁNSZKI RENÁTA

Európa ifjú költője
három különdíj
tanára: Vladár Éva – Paul Crowson

LAJKÓ LIZA

Európa ifjú költője
különdíj
tanára: Vladár Éva – Paul Crowson

NÉMETH DÓRA

Európa ifjú költője
három különdíj
tanára: Vladár Éva – Paul Crowson

SURJÁN ANNA

Európa ifjú költője
különdíj
tanára: Vladár Éva – Paul Crowson

SIMITY MILÁN

Európa ifjú költője
három különdíj
tanára: Vladár Éva – Paul Crowson

PÉTERFIA JUDIT

Európa ifjú költője
különdíj
tanára: Vladár Éva – Paul Crowson

VAGYON JÓZSEF

mesemondó verseny
1. hely (megyei döntős)
tanára: Kovács Erika

RAPCSÁK BALÁZS

városi nyelvi verseny
1. hely
tanára: Vladár Éva – Paul Crowson

SZŰCS VIVEN

városi nyelvi verseny
2. hely
tanára: Vladár Éva – Paul Crowson

BANGA ORSOLYA

városi nyelvi verseny
3. hely
tanára: Vladár Éva – Paul Crowson

RÁCZ LÁSZLÓ

városi nyelvi verseny
1. hely
tanára: Veszelszki Pál

KOVÁCS ÉVA

városi nyelvi verseny
2. hely
tanára: Mikó Edit

MIKÓ NIKOLETT

Implom-verseny
1. hely (megyei döntős)
tanára: Zákányné Frei Erzsébet

SZŰCS NAGY DORINA

Implom-verseny
2. hely (megyei döntős)
tanára: Zákányné Frei Erzsébet

LEHR KRISZTA – NAGY ZSÓFIA

Országos Középiskolai Földtudományi Diákkonferencia
2. hely
tanáruk: Tóth Piroska

KISPÁL ÉVA

Országos Középiskolai Földtudományi Diákkonferencia
3. hely
tanára: Tóth Piroska

DÉR ANDREA

TUDOK
országos döntős
tanára: Tóth Piroska

VAGYON JÓZSEF

kezdő évfolyamosok versmondó versenye
1. hely
tanára: Kovács Erika

KOVÁCS VIKTÓRIA

kezdő évfolyamosok versmondó versenye
2. hely
tanára: Kovács Erika

GOZDÁN DÓRA RAMÓNA

kezdő évfolyamosok versmondó versenye
3. hely
tanára: Kovács Erika

BÖLECZ VIRÁG

kezdő évfolyamosok versmondó versenye
1. hely
tanára: Hegedűs Katalin

SZŰCS VIVIEN

kezdő évfolyamosok versmondó versenye
2. hely
tanára: Hegedűs Katalin

NAGY NOÉMI

kezdő évfolyamosok versmondó versenye
3. hely
tanára: Hegedűs Katalin

TÓTH GÁBOR

kezdő évfolyamosok versmondó versenye
3. hely
tanára: dr. Bognár Zoltán

BAKAI DÓRA

Diákalkotók országos szépírói pályázata
országos dicséret
tanára: Veszelszkiné Huszárik Ildikó

NAGY SZIMONETTA

Diákalkotók országos szépírói pályázata
országos dicséret
tanára: Veszelszkiné Huszárik Ildikó

2009−2010 tanév

SZABÓ ERZSÉBET

Teleki Pál földrajzverseny
1. megyei (országos döntős)
tanára: Kiss László

FARKAS FLÓRA − GULYÁS LUCA

TITOK, német nyelv
10. országos
tanára: Pálfiné Orbán Tünde

DÉR ANDREA

országos diákszimpózium
legjobb előadó
tanára: Tóth Piroska

NAGY ZSÓFIA

országos diákszimpózium
legjobb előadás
tanára: Tóth Piroska

LEHR KRISZTA

országos diákszimpózium
legjobb előadás
tanára: Tóth Piroska

HUNYADI SÁNDOR

megyei történelem

1. hely
tanáruk: Palásti Károly

VARGA RÉKA

országos angolverseny
5. hely
tanára: Vladár Éva

SCHINDLER REGINA

országos angolverseny
6. hely
tanára: Vladár Éva

FŐDI KRISZTINA

Ábel Jenő országos latinverseny
9. hely
tanára: Kovács Erika

PETRÓCZKY PÉTER

Teleki Pál földrajzverseny
3. megyei
tanára: Kiss László

SZABÓ ERZSÉBET

Teleki Pál földrajzverseny
1. megyei (országos döntős)
tanára: Kiss László

FIÚK FOCICSAPATA V–VI.

amatőr kispályás
1. diákolimpiai bajnok
tanáruk: Kollarics Gábor

HETEDIKESEK

újság-divat-bemutató
1. városi
tanára: Hegedűs Katalin

NYOLCADIKOSOK

újság-divat-bemutató
3. városi
tanára: Fodor Bernadett

FARKAS FLÓRA

Dr. Szabó Miklós szövegértési verseny
1. országos
tanára: Hegedűs Katalin

FIÚK FOCICSAPATA V–VI.

amatőr kispályás
1. megyei, országos döntős
tanáruk: Kollarics Gábor

FARKAS ALEXANDRA – FARKAS SZIMONETTA

Diák-diorámák
különdíj
tanáruk: Palásti Károly

BÉNYEI BLANKA – FEHÉR ALEXANDRA

Diák-diorámák
különdíj
tanáruk: Palásti Károly

MONDOVICS AIDA – SZABÓ DORINA

Diák-diorámák
különdíj
tanáruk: Fodor Bernadett – Palásti Károly

SZŐKE ORSOLYA – TÖRÖK DANIÉLA

Diák-diorámák
különdíj
tanáruk: Fodor Bernadett – Palásti Károly

FARKAS KATALIN – KOVÁCS ÉVA

Diák-diorámák
3. hely
tanáruk: Palásti Károly

KATONA LIZA – KOVÁCS ESZTER – KISS-ILLÉS KARINA

Diák-diorámák
2. hely
tanáruk: Fodor Bernadett – Palásti Károly

RÉKASI SZABOLCS – KISS SZABOLCS – KOLOZSVÁRI LÁSZLÓ

Diák-diorámák
2. hely
tanáruk: Palásti Károly

BADINSZKI DIÁNA – VADKERTI TÓTH NIKOLETT

Diák-diorámák
1. hely
tanáruk: Palásti Károly

HORVÁTH GÉZA – SZANYI RICHÁRD

Diák-diorámák
1. hely
tanáruk: Palásti Károly

BENKE TÍMEA

OKTV, magyar nyelv
10. országos
felkészítője: Kovács Erika - VHI

FAZEKAS NÓRA

OKTV, német nyelv
13. országos
tanára: Veszelszki Pál

VARGA RÉKA

versmondó verseny
3. hely
tanára: Fodor Bernadett

KÉZILABDACSAPAT, LÁNYOK

Bibó Kupa
1. hely
tanáruk: Katkó Andrea

KÉZILABDACSAPAT, FIÚK

Bibó Kupa
1. hely
tanáruk: Lajkó Róbert

BENKE TÍMEA

OKTV magyar nyelv
tanárai: Kovács Erika, VHI

KÖVESI ZSOLT

megyei versmondó verseny
2. hely
tanára: Palásti Károly

NEHÉZ NIKOLETTA

megyei versmondó verseny
3. hely
tanára: Fodor Bernadett

FAZEKAS NÓRA

OKTV német nyelv
országos döntős
tanára: Veszelszki Pál

FEHÉR VIVIEN

ÉDANY
iskolai 1., megyei döntős
tanára: Zákányné Frei Erzsébet

KURGYIS ADRIENN

ÉDANY
iskolai 1., megyei döntős
tanára: Zákányné Frei Erzsébet

NEHÉZ NIKOLETTA

Kazinczy-verseny
iskolai 1., megyei döntős
tanára: Fodor Bernadett

MADARÁSZ EMESE

III. országos középiskolai földtani konferencia
1. hely
felkészítője: Madarász Anett

ÁRENDÁS LILLA – HUSZKA FRUZSINA

GLOBE, meteorológiai szekció
1. hely
tanáruk: Tóth Piroska

RÁCZ LÁSZLÓ

Nemzeti Kegyeleti Emlékbizottság
2. hely, országos
felkészítője: önmaga

BUDAI VIKTOR

Európa ifjú költője
2. hely
tanára: Vladár Éva

SIMITY MILÁN

Európa ifjú költője
3. hely
tanára: Vladár Éva

BORBÁS BENCE SZILÁRD

Európa ifjú költője
2. hely
tanára: Vladár Éva

RADVÁNSZKI RENÁTA

Európa ifjú költője
1. hely
tanára: Vladár Éva

ZSIGMOND OLIVÉR

Európa ifjú költője
különdíj
tanára: Vladár Éva

FAZEKAS NÓRA

OKTV német nyelv
2. fordulós
tanára: Veszelszki Pál

SZŐKE ANNA

Európa ifjú költője
különdíj
tanára: Vladár Éva

NÉMETH ZOLTÁN

OKTV angol nyelv
2. fordulós
tanára: Vladár Éva

LAJKÓ NORBERT

OKTV biológia
2. fordulós
tanára: Fogl Ágnes

BENKE TÍMEA

OKTV magyar nyelv
2. fordulós
tanára: Kovács Erika

MIKÓ NIKOLETT

Implom, iskolai
megyei döntős
tanára: Zákányné Frei Erzsébet

CSÁNYI EDINA

Nyírő József városi verseny
különdíj
tanára: Kovács Erika

CZIKKELY ANNA

Implom, iskolai
megyei döntős
tanára: Hegedűs Katalin

KURGYIS ANDREA

Nyírő József városi verseny
különdíj
tanára: Zákányné Frei Erzsébet

VARGA RÉKA

városi mesemondó
különdíj
tanára: Fodor Bernadett

NEHÉZ NIKOLETTA

Radnóti városi verseny
2. hely
tanára: Fodor Bernadett

ZSIGMOND OLIVÉR

matematikaverseny
megyei döntős
tanára: Nagy Zsuzsanna

ZSIGMOND OLIVÉR

Arany Dániel matematikaverseny
továbbjutó
tanára: Nagy Zsuzsanna

KATONA LIZA – KOVÁCS ESZTER – KISS-ILLÉS KARINA

Diák-diorámák
2. hely
tanáruk: Fodor Bernadett – Palásti Károly

Igazgatói dicséretek

2016. április 1., péntek

KI

MIÉRT

MIKOR

Kubus Kíra

Eötvös-szónokverseny 2016. május

Farkas Kitti

Országos Földtud. Diákkonf. 2016. április
Kazinczi Rita Országos Földtud. Diákkonf. 2016. április

Fejes Csongor

Bibó Kupa

2016. április

Fodor Zsolt

Bibó Kupa

2016. április

Frittman Gracián

Bibó Kupa

2016. április

Ifkovics Zorán

Bibó Kupa

2016. április

Illés Marcell

Bibó Kupa

2016. április

Lengyel Gergő

Bibó Kupa

2016. április

Rutai Zsolt

Bibó Kupa

2016. április

Sendula Máté

Bibó Kupa

2016. április

Szabados Sándor

Bibó Kupa

2016. április

Szabó Zsombor

Bibó Kupa

2016. április

Huszár Maxim

kompetenciamérés

2016. április

Balog Helga

kompetenciamérés

2016. április

Oláh Alex

kompetenciamérés

2016. április

Bognár Enikő

kompetenciamérés

2016. április

Szabó Zsombor

kompetenciamérés

2016. április

Fejes Csongor

kompetenciamérés

2016. április

Szécsi Laura

kompetenciamérés

2016. április

Tóth Gábor

kompetenciamérés

2016. április

Bényi Luca

Bibó Kupa

2016. április

Csatári Petra

Bibó Kupa

2016. április

Csehó-Kovács Nikolett

Bibó Kupa

2016. április

Gusztos Enid

Bibó Kupa

2016. április

Hegyi Kitti

Bibó Kupa

2016. április

Lajkó Liza

Bibó Kupa

2016. április

Lekrinszki Dóra

Bibó Kupa

2016. április

Mihók Petra

Bibó Kupa

2016. április

Sendula Fanni

Bibó Kupa

2016. április

Soós Anna

Bibó Kupa

2016. április

Tóth Lili

Bibó Kupa

2016. április

Veres Emília

Bibó Kupa

2016. április

Zelei Dafné Zita

Bibó Kupa

2016. április

Balogh Judit Dóra

diákolimpia, sakk

2016. április

Bánóczki Gergő

városi nyelvi verseny

2016. március

Mátyus Eszter

városi nyelvi verseny

2016. március

Schiszler Virág

városi nyelvi verseny

2016. március

Szőnyi Borbála

városi nyelvi verseny

2016. március

Szőnyi Borbála

Dr. Szabó Miklós országos verseny

2016. március

László Zsófia

Vállald érzelmeidet!

2016. március

Orbán Dorina

Vállald érzelmeidet!

2016. március

Rózsa Hédi

Vállald érzelmeidet!

2016. március

Szőnyi Borbála

Vállald érzelmeidet!

2016. március

Balog Márk

diákolimpia, torna

2016. március

Lekrinszki Ádám

diákolimpia, torna

2016. március

Mátó Gergő

diákolimpia, torna

2016. március

Tóth Ákos

diákolimpia, torna

2016. március